G.Arlauskis nežaidė, bet „Unirea“ įveikė „Rangers“

2009-10-21 12:29
G.Arlauskis nežaidė, bet „Unirea“ įveikė „Rangers“ / AFP nuotr. Akibrokštas: Glazgo ekipos vartininką A.McGregorą du kartus nuginklavo komandos draugai.

Pirmąją pergalę Europos futbolo klubų Čempionų lygoje iškovojo debiutantė Urzičenio „Unirea“ (Rumunija) komanda, kuriai atstovauja Giedrius Arlauskis.

„Unirea“ svečiuose 4:1 (1:1) sutriuškino Glazgo „Rangers“ (Škotija) ekipą. Vartininkas iš Lietuvos buvo įtrauktas į G grupės rungtynių protokolą, tačiau aikštėje nepasirodė. Per rungtynes Glazge šeimininkai išsiveržė į priekį po to, kai Ricardo Vilana (2 min.) įmušė įvartį į savo vartus, tačiau po pusvalandžio Marius Ioanas Bilasco (32 min.) išlygino rezultatą. Iki pertraukos „Rangers“ vienuolikė galėjo pirmauti, tačiau Stevenas Davisas (38 min.) nerealizavo 11 m baudinio. Antrajame kėlinyje jau Kyle'as Lafferty's (49 min.) bei Lee McCullochas (59 min.) pasiuntė kamuolius į savo vartus ir „Unirea“ pirmavo 3:1, o tašką rungtynėse padėjo Pablo Brandanas (65 min.).

„Antrajame kėlinyje mums pasisekė, nes vieną įvartį įmušėme rikošetu, kai kamuolys pataikė į „Rangers“ futbolininką. Iki šio epizodo mes žaidėme blankiai. Nemaniau, kad praleisime įvartį jau 2-ąją minutę. Teko nedelsiant pertvarkyti žaidimą. Mes negalėjome pralaimėti šios dvikovos, todėl rizikavau ir nugalėjome“, - po varžybų kalbėjo „Unirea“ vyriausiasis treneris Danas Petrescu.

Kitose G grupės rungtynėse „Sevilla“ (Ispanija) svečiuose 3:1 (1:0) nugalėjo „VfB Stuttgart“ (Vokietija). Du įvarčius į aikštės šeimininkų vartus įmušė Sebastienas Squillacis (23 ir 72 min.), vieną - Jesus Navas (55 min.), o garbės įvartį „VfB Stuttgart“ komandai pelnė Elsonas (74 min.).

G grupės rikiuotė: 1. „Sevilla“ (9 taškai), 2. „Unirea“ (4), 3. „VfB Stuttgart“ (2), 4. „Rangers“ (1).

Kitų susitikimų statistika, grupių rikiuotės:

E grupėje Debreceno VSC (Vengrija) - „Fiorentina“ (Italija) 3:4 (2:4), įvarčiai: P.Czvitkovičas (2 min.), G.Rudolfas (28), A.Coulibaly (88)/A.Mutu (6 ir 20), A.Gilardino (10), M.Santana (37); „Liverpool“ (Anglija) - Liono „Olympique“ (Prancūzija) 1:2 (1:0), įvarčiai: Y.Benayounas (41)/M.Gonalonas (72), C.Delgado (90+1). 1. „Olympique“ (9), 2. „Fiorentina“ (6), 3. „Liverpool“ (3), 4. VSC (0).

F grupėje „Barcelona“ (Ispanija) - Kazanės „Rubin“ (Rusija) 1:2 (0:1), įvarčiai: Z.Ibrahimovičius (48)/A.Riazancevas (2), G.Karadenizas (73); Milano „Inter“ (Italija) - Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 2:2 (1:2), įvarčiai: D.Stankovičius (35), W.Samuelis (47)/T.Michalikas (5), Lucio (40, į savo vartus). 1. „Barcelona“ (4), 2. „Dinamo“ (4), 3. „Rubin“ (4), 4. „Inter“ (3).

H grupėje „AZ Alkmaar“ (Olandija) - Londono „Arsenal“ (Anglija) 1:1 (0:1), įvarčiai: D.M. da Silva (90+3)/C.Fabregasas (36); Pirėjaus „Olympiakos“ (Graikija) - Lježo „Standard“ (Belgija) 2:1 (1:1), įvarčiai: K.Mitroglou (43), I.Stoltidis (90+3)/I.De Camargo (37). 1. „Arsenal“ (7), 2. „Olympiakos“ (6), 3. „AZ Alkmaar“ (2), 4. „Standard“ (1).