Jaunės per ketvirtą kėlinį įveikė prancūzes

2009-07-28 18:53
Jaunės per ketvirtą kėlinį įveikė prancūzes / fibaeurope.com nuotr.

Ramunės Kumpienės vadovaujama Lietuvos jaunių (iki 19 metų) merginų rinktinė Tailande vykstančiame pasaulio čempionate 54:42 (5:8, 14:17, 15:9, 20:8) nugalėjo bendraamžes iš Prancūzijos.

Antrojo kėlinio viduryje Lietuvos rinktinė pirmavo 12:10, tačiau tuomet priešininkės pelnė 8 taškus be atsako ir įgijo 6 taškų pranašumą - 12:18, rašo basketnews.lt.

Prieš ilgąją pertrauką lietuvaitės šiek tiek sumažino atsilikimą - 19:22.

Po didžiosios petraukos komandos žaidė taškas į tašką, tačiau trečiojo ketvirčio pabaigoje lietuvaitės spurtavo 5:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai - 34:33.

Lietuvės per lemiamo kėlinio pirmas keturias minutes pelnė tiek taškų, kiek visa Prancūzijos rinktinė per trečiąjį ketvirtį - 11.

Po spurto 16:3, kurį iniciavo trys pataikyti Marinos Solopovos tritaškiai, lietuvaitės pirmavo - 50:37.

Rungtynių eigos prancūzės pakeisti nebesugebėjo ir Lietuvos rinktinė šventė pergalę.

Lietuva: Marina Solopova (6 atk.kam., 4 rez.perd.) 21 taškas, Giedrė Paugaitė (13 atk.kam.) 10, Inesa Visgaudaitė 8.

Prancūzija: Adja Konteh 13 taškų, Pauline Thizy 10.