Jauniai į ketvirtfinalį žengia be nesėkmių

2009-07-30 11:30
Jauniai į ketvirtfinalį žengia be nesėkmių / FIBA Europe nuotr.

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) vaikinų rinktinė ir toliau žygiuoja tvirtais pergalingais žingsniais. Paskutinėse Europos čempionato F grupės rungtynėse Mariaus Linarto auklėtiniai 90:81 privertė pasiduoti bendraamžius iš Turkijos.

Iškovoję pergalę lietuviai tapo ir F grupės nugalėtojais, informuoja basketnews.lt.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė turkams, kurie pirmavo 9:0, tačiau lietuviai greitai atkuto bei rezultatą išlygino, o po spurto 11:4 antrojo kėlinio pabaigoje Mariaus Linarto auklėtiniai įgijo 7 taškų atotrūkį - 46:39.

Trečiąjį kėlinį Lietuvos rinktinė pradėjo spurtu 10:3 bei susikrovė dviženklį pranašumą (56:46). Ketvirtajame kėlinyje lietuviams kelis kartus buvo pavykę įgyti 18 taškų pranašumą, tačiau ketvirčio pabaigoje turkai kiek priartėjo.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 20, Ovidijus Matulionis 13, Saulius Kulvietis 13, Gilvydas Biruta 12, Vytenis Čižauskas 12, Augustas Pečiukevičius 8 (7 r ez. Perd.).

Turkija: Enesas Kanteris 22 (12 atk. kam.), Safakas Edge'as 20, Firatas Tozas 12, Canas Mulafas 11.