Jauniai nepasigailėjo ir Latvijos krepšininkų

2009-07-29 11:09
Jauniai nepasigailėjo ir Latvijos krepšininkų / FIBA Europe nuotr.

Dar vieną įspūdingą pergalę antrajame Europos jaunių (iki 18 metų) vaikinų čempionate iškovojo Lietuvos rinktinė. Lietuviai 29 taškų skirtumu 89:60 sutriuškino kaimynus Latvijos krepšininkus.

Prasidėjus antrajam kėliniui Jonas Valančiūnas buvo padidinęs Lietuvos rinktinės atotrūkį iki 9 taškų (21:12), tačiau tada latviai surengė spurtą 13:3 bei persvėrė rezultatą savo naudai (25:24). Visgi kėlinio pabaigoje tikslesni buvę lietuviai susigrąžino 3 taškų pranašumą - 37:34, rašo basketnews.lt.

27-ąją minutę lietuvių persvara buvo ištirpusi iki 2 taškų - 48:46. Tačiau netrukus Ovidijus Varanauskas pelnė tris taškus, tolimą metimą pridėjo Saulius Kulvietis ir Lietuvos rinktinė pabėgo į priekį - 54:46, o baigiantis kėliniui skirtumas tarp komandų tapo dviženklis.

Triuškinantį pranašumą Mariaus Linaro auklėtiniai susikrovė per ketvirtąjį kėlinį, kurį laimėjo 29:12.

Šiose rungtynėse mūsų šalies jauniai įspūdingai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių. Lietuviai kamuolį po krepšiais atkovojo net 57 kartus, tuo tarpu latviai - tik 31.

Lietuva: Jonas Valančiūnas 20, Vytenis Čižauskas 14, Augustas Pečiukevičius 13 (6 rez. perd.), Saulius Kulvietis 9, Ovidijus Varanauskas 8, Giedrius Staniulis 8.

Latvija: Martinas Meiersas 17, Artjomas Butjankovas 13 (11 atk. kam.), Ervinas Jonatas 10, Andris Misteras 8.

Priminsime, jog vakar mūsų šalies jauniai net 51 taško skirtumu 91:40 sutrypė Bulgarijos krepšininkus.

Lietuviai, turintys 4 pergales ir nė vieno pralaimėjimo, yra vienvaldžiai F grupės lyderiai.