Jauniai nušlavė bulgarų krepšininkus

2009-07-28 11:12
Jauniai nušlavė bulgarų krepšininkus / Diena Media nuotr.

Triuškinamą pergalę Europos jaunių (iki 18 metų) čempionato F grupėje iškovojo Lietuvos rinktinė. Mariaus Linarto auklėtiniai 91:40 (21:11, 20:12, 28:8, 22:9) sumindė bulgarus.

Lietuviai vos tik prasidėjus rungtynėms nieko nelaukdami šovė į priekį, o varžovus surakino geležinės gynybos gniaužtuose. Antroje kėlinio pusėje bulgarai kiek atsigavo ir sugebėjo pataikyti keletą metimų, tačiau jauniai ir toliau tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose, rašo basketnews.lt.

Įpusėjus mačui komandas skyrė 18 taškų (41:23), o skirtumas nepadorus tapo po ilgosios pertraukos, kai trečią kėlinį mūsiškiai laimėjo 20 taškų skirtumu.

Rungtynėse žaidė ir taškus pelnė visi lietuviai.

Po šios pergalės Lietuva F grupėje dalijasi pirmąja vieta su Turkijos jaunių rinktine.

Lietuva: Saulius Kulvietis 18, Osvaldas Matulionis 16, Ovidijus Varanauskas 14, Jonas Valančiūnas (9 atk. kam., 3 blk.) 9.

Bulgarija: Darinas Ivanovas 8, Hristo Gospodinovas ir Emilis Binevas po 6.