Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“

2010-11-15 11:15
Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“ Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“ Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“ Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“ Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“ Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“ Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“ Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“ Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“ Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“ Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“ Kauno sporto halėje „Žalgiris“ sutriuškino „Kalevą“

„Žalgirio“ krepšininkai VTB Vieningosios lygos turnyre iškovojo trečią pergalę – Kauno sporto halėje 101:83 sutriuškino Talino „Kalev“ ekipą.

Savo aistruolių aktyviai palaikomi žalgiriečiai sėkmingai pradėjo susitikimą. Pastebimiausias buvo Dainius Šalenga – jam pelnius penkis taškus ir puikiu perdavimu į idealią poziciją išvedus Travisą Watsoną, „Žalgiris“ pirmavo 7:3. Estai sugebėjo atstatyti pusiausvyrą - 7:7, tačiau Pauliaus Jankūno, Manto Kalniečio, T.Watsono ir Aleksandro Čapino taškai ilgai džiaugtis neleido – 17:11. Netrukus tritaškį į svečių krepšį įsmeigė Tomas Delininkaitis, o po antrojo A.Čapino tolimo metimo – 25:15. Tritaškį pridėjo ir Martynas Pocius – 28:17.

Skirtumas toliau augo ir antrame kėlinyje. Du tritaškius įmetė P.Jankūnas, šešis taškus iš eilės - aktyviai rungtyniavęs T.Watsonas, pasižymėjo Artūras Milaknis ir - 47:28. „Kalev“ komandai nesisekė sustabdyti galingai žaidusių T.Watsono ir P.Jankūno – 55:28.

Trečiame kėlinyje „Žalgirio“ persvara buvo padidėjusi iki 72:43. Antroje kėlinio dalyje žalgiriečių puolimas kiek išsiderino, todėl „Kalev“ sumažino atsilikimą – 81:60. Šimtąjį tašką „Žalgiriui“ ketvirtajame kėlinyje pelnė A.Čapinas. Kauniečiai šventė pergalę 101:83 (28:22, 30:10, 23:28, 20:23).

Nugalėtojams P.Jankūnas pelnė 19 taškų, T.Watsonas - 15 (6 atkovoti kamuoliai), D.Šalenga 14, M.Pocius 12, A.Čapinas ir A.Milaknis po 11, T.Delininkaitis 8, M.Kalnietis (6 rezultatyvūs perdavimai) ir M.Begičius po 4, T.Klimavičius 2 (5 atkovoti kamuoliai), O.Samhanas 1. „Kalev" komandai R.Keerlesas pelnė 20 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.