Los Andželo derbyje 4 kartą iš eilės triumfavo „Clippers“ (top10)

2013-04-08 12:28
Los Andželo derbyje 4 kartą iš eilės triumfavo „Clippers“ (top10) / Scanpix nuotr.

Pirmą kartą Ramiojo vandenyno diviziono nugalėtoja tapo Los Andželo „Clippers“ (51/26) komanda, kuri namuose 109:95 (30:25, 26:24, 26:21, 27:25) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (40/37) krepšininkus.

„Tai kažkas tokio, ką mes ir turėjome padaryti. Tai reiškia, kad mes esame tinkamame kelyje. Dar nesame tuo patenkinti, nes tai tik maža dalis mūsų pagrindinio tikslo“, – sakė Chrisas Paulas.

„Clippers“ ekipa „Lakers“ klubą šį sezoną įveikė visus keturis kartus ir pirmą kartą nuo 1981 metų sausai laimėjo seriją.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Clippers“ po Dwighto Howardo taškų pirmavo vienu tašku (49:48). Tačiau tada šeimininkai surengė spurtą 13–1, po kurio įgytą dviženklį pranašumą išlaikė iki finalinės sirenos.

Mike‘o D‘Antoni auklėtiniai po šio pralaimėjimo nukrito į devintą Vakarų konferencijos vietą ir nuo aštuntos vietos ją skirią pusė pergalės.

„Lakers“ ekipai nepadėjo Steve‘as Nashas ir Metta World Peace.

„Mes turime svarbesnių iššūkių nei vienose rungtynėse nugalėti „Clippers“. Jie labai gerai prieš mus pasirodė visose keturiose rungtynėse. Mūsų tikslas yra gerai žaisti, turėti sveikus vaikinus ir patekti į atkrintamąsias, jog pamatytume, ką mes galime“, – sakė Kobe Bryantas.

„Clippers“ komanda kovą po krepšiu laimėjo 50:36.

„Clippers“: Blake‘as Griffinas (7/15 dvit., 1/3 trit., 7/8 baud., 12 atk. kam.) ir Chrisas Paulas (9/15 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud., 12 rez. perd.) po 24, Jamalas Crawfordas 20, Caronas Butleris 14, Mattas Barnesas 12.

„Lakers“: Dwightas Howardas (8/14 dvit., 9/13 baud.) ir Kobe Bryantas (5/14 dvit., 1/5 trit., 12/14 baud., 7 atk. kam., 10 rez. perd.) po 25, Pau Gasolis 12 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Earlas Clarkas 11, Antawnas Jamisonas ir Steve‘as Blake‘as.

„Jazz“ vėl aplenkė „Lakers“

Mo Williamsas pelnė 25 taškus ir jo vedama Jutos „Jazz“ (41/37) komanda susigrąžino paskutinę Vakarų konferencijos atkrintamosios vietą.

Tyrone‘o Corbino auklėtiniai namuose 97:90 (24:27, 32:21, 21:21, 20:21) įveikė Oklando „Warriors“ (44/33) krepšininkus.

„Jazz“ nuo devintoje vietoje esančios Los Andželo „Lakers“ skiria pusė pergalės. Tuo tarpu „Warriors“ šiame mače galėjo užsitikrinti vietą atkrintamosiose, tačiau galimybe nepasinaudojo.

Oklando ekipa Vakaruose yra šešta ir į atkrintamąsias gali patekti vos antrą kartą per 19 metų.

10–2 susitikimo pabaigoje spurtavę šeimininkai sumažino „Jazz“ persvarą iki trijų taškų (93:90). Visgi likus žaisti 14 sekundžių tritaškį įsmeigė M.Williamsas ir nubraukė „Warriors“ viltis laimėti.

„Jazz“: Mo Williamsas 25 (8/13 dvit., 3/6 trit.), Alas Jeffersonas 19, Gordonas Haywardas 13, Derrickas Favorsas 12, Paulas Milsapas 11.

„Warriors“: Stephenas Curry 22 (4/10 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud.), Davidas Lee 21 (13 atk. kam.), Klay Thompsonas 20, Carlas Landry 10.

„Knicks“ laimėjo 12 kart paeliui

Carmelo Anthony pelnė 36 taškus ir Niujorko „Knicks“ (50/26) komanda šventė dvyliktą pergalę iš eilės.

Mike‘o Woodsono auklėtiniai išvykoje 125:120 (30:31, 35:25, 31:33, 29:31) palaužė Oklahomos „Thunder“ (56/21) klubą.

Ši „Knicks“ pergalių serija yra trečia ilgiausia per komandos istoriją.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje „Knicks“ pirmavo devyniais taškais, tačiau šeimininkai spurtavo ir po Kevino Duranto metimo persvėrė rezultatą 105:104.

Visgi svečiai atsitiesė ir likus žaisti dvi minutes pirmavo 115:113. Tada penkis taškus paeiliui pelnė J.R.Smithas ir „Thunder“ per likusią minutę neišsigelbėjo.

Nugalėtojams nepadėjo traumuoti Marcusas Camby ir Kenyonas Martinas.

Oklahomos ekipai pergalės negarantavo tai, jog krepšį atakavo 58 proc. taiklumu (45/78) ir greitose atakose pelnė 25 taškus, kada „Knicks“ – 5. Svečiai prarado tik 6 kamuolius.

„Knicks“: Carmelo Anthony 36 (12/23 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud., 12 atk. kam.), J.R.Smithas 22 (7 atk. kam.), Raymondas Feltonas 16 (8 rez. perd.), Tysonas Chandleris 15, Jasonas Kiddas 14, Chrisas Copelandas 13.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 37 (13/23 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud., 11 atk. kam., 8 rez. perd.), Kevinas Durantas 27, Kevinas Martinas 15, Reggie Jacksonas ir Serge Ibaka po 13, Thabo Sefolosha 8.