Sprinteris Rytis Sakalauskas planetos pirmenybėse liko devintas

2012-03-10 21:58
Sprinteris Rytis Sakalauskas planetos pirmenybėse liko devintas / Vytenio Jurevičiaus (BFL) nuotr.

Turkijoje vykstančiame pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate devintas 60 m bėgimo pusfinalyje liko ir į finalą nepateko Rytis Sakalauskas.

Šeštadienį pusfinalyje lietuvis distanciją nubėgo per 6,69 sekundės ir pirmajame bėgime finišavo trečias ir bendroje įskaitoje užėmė devintą vietą tarp 16 pusfinalio dalyvių. Iki finalinio aštuntuko, į kurį pateko dvi pirmąsias vietas trijuose pusfinalio bėgimuose užėmę atletai ir dar du geriausiai absoliučiai pagal laiką, R. Sakalauskui pritrūko vos 0,01 sekundės.

Greičiausiai pusfinalyje 60 m bėgo 2003 metų uždarų patalpų planetos čempionas amerikietis Justinas Gatlinas (6,50 sek.), o čempiono titulą ginantis britas Dwainas Chambersas (6,62 sek.) antrajame pusfinalio bėgime finišavo antras, o bendroje įskaitoje užėmė penktą vietą.