Vilniaus „Baltica“ ledo ritulininkai nugalėjo autsaiderę „Prizma“

2012-02-05 03:00
Vilniaus „Baltica“ ledo ritulininkai nugalėjo autsaiderę „Prizma“ / Shutterstock nuotr.

Dvidešimt pirmą pergalę 31-ose Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą septynių komandų Vakarų divizione užimantis Vilniaus „Baltica“ (63 tšk.) klubas, šeštadienį namuose 6:4 (1:2, 2:0, 3:2) įveikęs autsaiderius Rygos „Prizam“ (29 tšk.) ledo ritulininkus.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Leonidas Kozlovas (8:38), Vadimas Chvolesas (31:12 ir 34:31), Borisas Reižekas (51:33), Robertas Mikesas (57:37) bei Aleksandras Lačichinas (59:54).

Susitikimą komentavęs „Baltica“ vyriausiasis treneris Dmitrijus Medvedevas akcentavo varžovų komandos itin aršų nusiteikimą bei išskyrė silpniausią „Baltica“ grandį - vartininkų gretas.

Pirmasis kėlinys „Balticai“ prasidėjo nesėkmingai - per pirmąsias minutes į vilniečių vartus latviai įmušė du staigius įvarčius, o komandos gretas sutrikdė dažni pašalinami iš aikštelės. Pasak D. Medvedevo, priešininkų metimai nebuvo silpni, tačiau mūsiškių vartininkai turėjo sugebėti juos atremti.

„Labai nervingos rungtynės buvo. Gerai, kad po tokio sunkaus pirmojo kėlinio, antrajame mūsiškiai pagaliau “užsidegė„, tačiau šiandien mums prireikė daug pastangų kompensuojant susilpnėjusius vartus bei kovojant su priešininku, kuris rodė pagirtiną atkaklumą iki paskutinių sekundžių“, - sakė jis.

D. Medvedevas pridūrė, kad, nors mačas ir laimėtas, tačiau neišvengta ir trūkumų. „Nerealizavome kelių tiesiog puikių galimybių. Be to, labai silpnai sužaidė vartininkai“, - pridūrė jis.

Iki šiol pagrindiniu „Baltica“ vartininku buvęs legionierius iš Lenkijos - Nikiforas Ščerba - prieš kelias savaites gavo kelio traumą ir jam teko atlikti operaciją. Žaidėjo reabilitacija truks kelis mėnesius, tad šiame sezone komandai padėti jis jau negalės.

Vilniaus „Baltica“ ekipa nuo Vakarų diviziono lyderių „Zelenograd“ ledo ritulininkų iš Rusijos atsilieka septyniais taškų, tačiau pastaroji komanda sužaidė jau 33 rungtynes.

Antrąsias bei trečiąsias rungtynes namuose su rygiečiais „Baltica“ žais sekmadienį bei antradienį.