Norint rasti optimalų sprendimą, vertėtų išgirsti visų pusių argumentus.
Susitikęs su minėtos mokyklos vadovybe Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sakė, kad prievolė mokyklai prie ko nors jungtis nėra visiškai suprantama ir priimtina.
"Sprendimai priimami ne Klaipėdoje, o Vilniuje – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje. Tai iš jų varpinės išeinanti optimizacija. LAJM numatyta prievolė būti prijungtai. Prasideda diskusija, prie ko? Viena galimybių, kuri skambėjo viešai, jungtis su KU, kuris yra jūrinis, turintis specialistų, tam tikrų studijų programų ir, be jokios abejonės, ambicijų ir amunicijos. Kita galimybė – VGTU, kuriame ruošiami specialistai visoms transporto rūšims – vandens, oro, žemės transportui", – teigė meras.
Tačiau keliamas ir kitas svarbus klausimas – kokia LAJM bendruomenės, VGTU ir KU atstovų pozicija?
Linkiu ministerijai Vilniuje išgirsti bendruomenės, kurią tai tiesiogiai palies, poziciją.
LAJM bendruomenė, anot V. Grubliausko, yra rimtai nusiteikusi.
"Esu subtilioje situacijoje, viena vertus, esu KU tarybos pirmininkas, dar ir Klaipėdos meras, bet į šį susitikimą atėjau kaip klaipėdietis, puikiai žinantis jūreivystės mokyklos istoriją, žinantis jos svarbą miestui. Tad, sakyčiau, kad bendruomenės nuomonę gerbti privalu. Susitikti su bendruomene ir savo argumentus dėstyti tiek VGTU, tiek KU būtų ne tik korektiška, bet ir būtina. Kiek girdėjau, VGTU atstovai jau buvo susitikę, išdėstė savo argumentus. Dabar KU eilė", – tikino Klaipėdos vadovas.
Meras pažadėjo, kad, kai nuvažiuos į KU tarybos posėdį, siūlys rektoriui neatidėliotinai susitikti su LAJM bendruomene ir pasikalbėti, kad būtų ieškomas sprendimas per diskusiją ir susitarimą.
"Linkiu ministerijai Vilniuje išgirsti bendruomenės, kurią tai tiesiogiai palies, poziciją", – palinkėjo V. Grubliauskas.
Naujausi komentarai