Klaipėdoje naikins nelegalius grafičius Pereiti į pagrindinį turinį

Klaipėdoje naikins nelegalius grafičius

2011-06-22 19:50
Klaipėdoje naikins nelegalius grafičius
Klaipėdoje naikins nelegalius grafičius

Ketvirtadienį 12.30 val. Klaipėdos miesto senamiestyje organizuojama prevencinė akcija, skirta kovai su nelegaliais grafiti (tagais). Akcijos metu  fachverkinio stiliaus sandėliuko (Daržų g.) fasadas priešais kiniško maisto restoraną „Auksinis liūtas“ bus išvalytas ir perdažytas.

„Marinecare“ darbuotojai  organizuos sienos nuo grafiti piešinių nuvalymą, dažus sienai nudažyti dovanos bendrovė „Skaisčios marios“. „Tagus“ ir „grafičius“ uždažys grafitininkai, tačiau bus galimybė prisidėti ir kiekvienam, atėjusiam į akciją.

Kviečiame klaipėdiečius aktyviai dalyvauti akcijoje, ateiti į Daržų gatvę, paimti į rankas teptuką, perdažyti sieną ir taip palaikyti švaresnio miesto idėją. Renginio metu tikrojo grafitų meno  puoselėtojai – grafitininkai skleis savo bendraminčiams idėją, kad jie pasisako už  legalų grafiti.

Po sienos nuvalymo ir uždažymo akcijos dalyviams bus pranešta apie atsirandančias legalias, viešas vietas, kur bus galima piešti be išankstinio suderinimo ir be jokių draudimų.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų