Naujoje Klaipėdos miesto taryboje darbuosis nemažai joje jau ne vieną kadenciją praleidusių žmonių, tačiau bus ir politikos naujokų.
Portalas 1kl.lt jau skelbė, jog Klaipėdoje rinkimus laimėjo Liberalų sąjūdis, kuris iškovojo 7 mandatus.
Po penkias vietas miesto taryboje atiteko Tėvynės sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams bei Liberalų ir centro sąjungai.
Po tris mandatus iškovojo Lietuvos socialdemokratų partija, Rusų aljansas, Darbo partija, „Tvarka ir teisingumas“.
Likusias dvi vietas miesto taryboje užims Lietuvos rusų sąjungos atstovai.
Išankstiniais duomenimis, iš Liberalų sąjūdžio į miesto tarybą pateks Eugenijus Gentvilas, kuris ir buvo sąrašo lyderis. Sykiu su juo į miesto tarybą pateks ir partijos kandidatas į merus Vytautas Grubliauskas, kurį rinkėjai iš ketvirtosios sąrašo vietos kilstelėjo į antrąją. Valdžios duonos vėl galės ragauti Artūras Šulcas, Alina Velykienė, Audrius Vaišvila. Liberalų sąjūdis į miesto tarybą atsives ir du atstovus, kurių šioje kadencijoje nebuvo, - Ramunę Stasevičiūtę ir Algirdą Grublį.
Konservatorių gretose į miesto tarybą pateko Naglis Puteikis, Zita Šličytė, Arūnas Barbšys, Nerijus Čapas ir Vytautas Lupeika. Pastarieji du kandidatai prieš rinkimus sąraše užėmė atitinkamai devintą ir aštuntą vietas.
Už liberalcentristus balsavę rinkėjai į miesto tarybą delegavo Rimantą Taraškevičių, Vidmantą Plečkaitį, Juditą Simonavičiūtę, Vygantą Vareikį ir Saulių Budiną.
Socialdemokratų sudėtis naujoje miesto taryboje bus gerokai pasikeitusi. Iš dabar valdžioje esančių socialdemokratų miesto taryboje liks tik Rimantas Cibauskas. Prie jo prisijungs Lilija Petraitienė ir Vytautas Čepas, kurį rinkėjai iš tryliktosios sąrašo vietos kilstelėjo į trečiąją.
Rusų aljanso rinkėjai miesto valdžią patikėjo trims pirmiesiems rinkimų sąrašo numeriams – Tamarai Lochankinai, Irinai Rozovai ir Viačeslavui Karmanovui.
Po „Tvarkos ir teisingumo“ partijos vėliava į miesto tarybą keliauja Artūras Razbadauskas, Natalija Istomina ir Valerijonas Bernotas.
Darbo partijos rinkėjai miesto valdžioje norėtų matyti Antaną Bosą, Ivaną Romaną ir Mindaugą Žilį.
Lietuvos rusų sąjungai miesto taryboje ir naujoje kadencijoje atstovaus Viačeslavas Titovas ir Jurijus Šeršniovas.
Pirmumo balsai Klaipėdoje:
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
Liberalų ir centro sąjunga
Lietuvos socialdemokratų partija
Politinė partija Rusų Aljansas
Partija Tvarka ir teisingumas
Darbo partija
Lietuvos rusų sąjunga
|
---|
Naujausi komentarai