Pereiti į pagrindinį turinį

Laiškai ir SMS žinutės apie turtus – nevykęs pokštas

2010-10-14 14:36
Gausa: žinutes apie laukiantį pinigų maišą gavo šimtai žmonių.
Gausa: žinutes apie laukiantį pinigų maišą gavo šimtai žmonių. / Vytauto Petriko nuotr.

Į mobiliuosius telefonus ir elektroninio pašto žinutes pastarosiomis dienomis plūstantys pranešimai apie tai, jog spalis ypatingas mėnuo ir todėl galima gauti maišą pinigų, tėra nevykęs pokštas, skatinantis žmones išlaidauti.

"Šis spalis yra ypatingas. Jis turi 5 penktadienius, 5 šeštadienius ir 5 sekmadienius! Ir viskas per vieną mėnesį! Tai atsitinka vieną kartą per 823 metus. Tai yra pinigų maišas. Išsiųsk šią žinutę 8 geriems žmonėms ir tave aplankys daug pinigų per 4 dienas. Tai nustatyta pagal kinų Feng Šui. Jeigu žinutės neišsiųsi, tuomet nieko ypatingo nenutiks", – šimtai žmonių šiomis dienomis sulaukė tokio turinio žinutės.

Patiklesni asmenys puolė siuntinėti žinutes, kaip ir nurodyta, o kiti ėmė piktintis, jog mobiliojo ryšio operatoriai tokiu būdu tenori pasipinigauti, nes skatina rašyti daugiau žinučių.

"Mes tokių žinučių tikrai nekuriame, tai yra paprasčiausias pokštas. Be to, žinutės yra labai pigios, todėl, nors jų daugiau ir išsiunčiama, tai mums tikrai neduoda pelno", – aiškino "Tele2" atstovas spaudai Andrius Baranauskas.

Tokio turinio žinutė Parapsichologijos studijų centro "Lotoso žiedas" savininkui Kęstučiui Dubickui tik sukėlė juoką.

"Joje viskas suplakta. Spalis tikrai nėra kažkuo ypatingas, jei jis turi po penkis penktadienius, šeštadienius ir sekmadienius. Ir tikrai nėra taip, jog toks reiškinys pasikartoja tik kas 823 metus. Jei mėnuo prasideda penktadienį ir turi 31 dieną, visada bus taip, kad tą mėnesį bus po penkis penktadienius, šeštadienius, ir sekmadienius", – aiškino K.Dubickas.

Šiais metais toks mėnuo jau buvo sausis, kitąmet tokia bus liepa.

"Be to, tokie skaičiai, kurie įvardyti žinutėje, neturi nieko bendra nei su pinigais, nei su Feng Šui. Išsiuntinėjus draugams žinutes, kaip nurodyta, tikrai nepraturtėsite, o tik prarasite pinigų ryšio išlaidoms. Geriau jau nueiti į bažnyčią paaukoti, bus tikrai daugiau naudos", – patarė K.Dubickas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra
Visi komentarai (0)

Daugiau naujienų