Pirmos varžybos – pirmosios pergalės

2022-10-12 07:03 diena.lt inf.

Praeitą savaitgalį Garliavoje vyko pirmos šio sezono karatė kiokušin varžybos – penktasis "Let‘s Join the Fight Together" paramos turnyras, skirtas prisidėti prie onkologinėmis ligomis sergančių vaikų kasdienės kovos. Šiame turnyre sporto klubas "Okinava" užėmė 3 vietą komandinėje įskaitoje iš 30 varžybose dalyvavusių Lietuvos klubų.

Pasirodymas: pirmajame šio sezono turnyre klaipėdiečių sporto klubo "Okinava" sportininkai pasirodė itin sėkmingai. / "Okinava" klubo nuotr.

Sporto klubas "Okinava" į turnyrą delegavo 28 sportininkus, kurie iškovojo net 8 aukso, 5 sidabro ir 9 bronzos apdovanojimus.

Aukso medalius pelnė: Jonas Katkevičius, Orestas Purys, Vytautas Sadauskas, Gustas Loda, Kajus Loda, Nojus Trukšanovas, Tautvydas Rutė, Nikas Kvasys.

Sidabro medalius iškovojo: Gediminas Saveika, Illia Piekhotin, Henrikas Toleikis, Aurimas Ramanauskas, Paulius Zibalis.

Bronzos medaliais pasidabino: Juras Lelys, Dominykas Jucys, Gintautas Saveika, Ainoras Mikolaitis, Rasa Šeškauskaitė, Emilijus Stoncelis, Anastasija Pilipenko, Kajus Malinen, Marijus Lopeta.

5–8 vietas užėmė: Arsenij Djakov, Vakaris Vitkus, Herkus Zibalis, Urtė Eigirdaitė, Livija Jurėnaitė.

Sporto klubo "Okinava" prezidentė Diana Mačiūtė bei trenerės Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė labai džiaugėsi tokiais puikiais auklėtinių rezultatais.

Anot jų, auklėtiniai varžybose ne tik sustiprėjo fiziškai ir emociškai, tačiau ir įgijo naujos patirties, gerų emocijų, energijos bei kovinės dvasios.

Šiuo metu vyksta intensyvus pasiruošimas vienoms svarbiausių varžybų – U16, U18 ir U20 Europos čempionatui, kuris vyks kitą mėnesį Bulgarijoje.

Atstovauti Lietuvai šiose varžybose sporto klubas "Okinava" deleguos net 7 savo auklėtinius, kurių trenerė D.Mačiūtė.