Šį ketvirtadienį – „Atliekų kultūros“ egzaminas! Pereiti į pagrindinį turinį

Šį ketvirtadienį – „Atliekų kultūros“ egzaminas!

2025-04-16 10:30 diena.lt inf.

Jau šį ketvirtadienį, balandžio 17 d., visi 1–12 klasių moksleiviai bei suaugusieji kviečiami dalyvauti „Atliekų kultūros“ egzamine! Išbandykite save. Jau šeštą kartą vyksiančiame ir tradiciniu tapusiame egzamine kaip visuomet laukia ne tik labai įdomūs klausimai, bet ir puikūs rėmėjų įsiteigti prizai. Visos Klaipėdos regiono savivaldybės geriausiai išsprendusiems egzamino užduotis yra įsteigusios prizus.

Šį ketvirtadienį – „Atliekų kultūros“ egzaminas!
Šį ketvirtadienį – „Atliekų kultūros“ egzaminas! / Partnerių nuotr.

Kaip tvirtina egzamino organizatoriai, tik gyvendami atsakingai, sąmoningai tvarkydami atliekas ir rūpindamiesi savo aplinka, galime užtikrinti geresnį gyvenimą mums bei ateities kartoms. Šis egzaminas ne tik pagilina žinias atliekų tvarkymo srityje, bet ir parodo silpnąsias vietas – tad žinosite, kur dar galite tobulėti!

Užsiregistruokite jau dabar

Norint dalyvauti egzamine, dalyviui reikia užsiregistruoti ir susikurti savo asmeninę paskyrą – joje galėsite matyti savo rezultatus ir atsisiųsti diplomą.

Svarbu: mokytojai savo asmeninėje paskyroje galės patys registruoti savo mokinius ir matyti jų rezultatus. Egzamine dalyvauti kviečiami ir įmonių bei organizacijų atstovai.

Egzamino adresas: egzaminas.atliekukultura.lt.

Data ir laikas: 2025 04 17 nuo 9 iki 18 val.

Kaip atrodys „Atliekų kultūros” egzaminas

„Atliekų kultūros“ egzaminą sudarys trims egzamino dalyvių grupėms parengti klausimai:

• 1–4 klasių moksleiviams testą sudaro 15 klausimų;

• 5–10 klasių moksleiviams testą sudaro 20 klausimų;

• 11 klasių ir vyresniems dalyviams testą sudaro 20 klausimų.

Dalyvauti egzamine galima nuotoliniu būdu, balandžio 17 d. prisijungus prie savo paskyros jums patogiu metu nuo 9 iki 18 val.

Norintieji pasiruošti egzaminui, gali patikrinti bei pagilinti žinias svetainėje egzaminas.atliekukultura.lt esančiame „Atliekų kultūros“ žinyne bei spręsdami praėjusių metų egzamino klausimus svetainėje  egzaminas.atliekukultura.lt/archive.

Partnerių nuotr.

„Atliekų kultūra“ egzaminą organizuoja UAB „VAATC“. Projektą globoja – Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija. Projekto partneriai – Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, šalies regioniniai atliekų tvarkymo centrai bei visos Klaipėdos apskrities savivaldybės.

Straipsnis užsakytas

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų