Skuode po ledu rastas vyro kūnas Pereiti į pagrindinį turinį

Skuode po ledu rastas vyro kūnas

2020-12-12 08:55

Vandens telkinius aptraukė pirmasis ledukas, o žmonės jau lipa ant jo rizikuodami savo gyvybe. Skuode įvyko nelaimė, kurios metu žuvo brandaus amžiaus vyras.

Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / Shutterstock ir Pixabay nuotr.

Penktadienį Skuode, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje vienoje sodyboje esančiame tvenkinyje po ledu žmonės pamatė negyvą vyrą.

Ugniagesiai ištraukė kūną, paaiškėjo, kad tai – 65 metų vietos gyventojas. Vyras nėra sodybos, kurios teritorijoje yra tvenkinys, gyventojas.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti, jie aiškinsis, ar vyras prigėrė, ar mirė dėl kitos priežasties.

Pirminiais duomenimis, vyro artimieji pasigedo prieš porą dienų, bet į policiją dėl to nesikreipė. Žinoma, kad šis žmogus nevengė alkoholio, tad jo mirtis galėjo būti susijusi su girtavimu.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra