Vairuotojas Klaipėdos rajone prisigėrė kapinėse? Pereiti į pagrindinį turinį

Vairuotojas Klaipėdos rajone prisigėrė kapinėse?

2020-04-04 15:00 diena.lt inf.

Neblaivūs vairuotojai ne tik kelia grėsmę patys sau, bet ir yra mirtinai pavojingi aplinkiniams. Todėl vis dažniau, pamatę apsvaigusį asmenį sėdantį prie vairo, žmonės apie tai praneša policijai.

Realybė: girtuokliai – tarsi dievo rykštė, jie nebijo nei policijos, nei baudžiamosios atsakomybės.
Realybė: girtuokliai – tarsi dievo rykštė, jie nebijo nei policijos, nei baudžiamosios atsakomybės. / Redakcijos archyvo nuotr.

Taip atsitiko ir saulėtą šeštadienį Klaipėdos rajone, Veiviržėnų miestelyje.

Vietos gyventojai prie kapinių pamatė svirduliuojantį vyrą. Jis įlipo į mašiną ir nuvažiavo.

Policininkams įvykio liudininkai ne tik apibūdino vairuotoją, bet ir pranešė jo vairuojamo automobilio "Opel Astra" valstybinius numerius.

Policininkai šią mašiną sustabdė už kelių kilometrų esančiame Šukaičių kaime.

Jį vairavo 54 metų vyras. Alkoholio matuoklio rodmenys patvirtino įtarimus – vairuotojas buvo gerokai išgėręs (2,26 prom.).

Toliau vyko įprasta procedūra. Jeigu automobilis priklauso įtariamajam, mašinos jis neteks, be to, jo laukia ir kiti nemalonumai: bauda ir vairuotojo pažymėjimo praradimas.

Kovo 27-osios vakarą Klaipėdoje, Laukininkų gatvėje, policininkai patikrino automobilio "Ford Galaxy" vairuotojo blaivumą. 55 metų vyras taip pat buvo neblaivus (1,71 prom.). Jo taip pat laukia baudžiamoji atsakomybė.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra