Klaipėdos universiteto krepšininkai startavo pergale

2012-10-02 16:15

Klaipėdos universiteto (KU) sportininkai jau pirmose Lietuvos studentų krepšinio lygos varžybose įrodė, kad ir šiemet yra nusiteikę kovoti dėl čempionato medalių.

Jubiliejinio – 15-ojo lygos sezono pirmosiose varžybose klaipėdiečiai namuose įveikė Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkus.

Pirmuosius du kėlinukus aikštėje virė atkali kova, kuri tęsėsi iki trečiojo kėlinio vidurio. Tuomet KU krepšininkai spurtavo ir jau nebepaliko varžovams vilčių juos pasivyti.

Klaipėdėdiečiai KTU krepšininkus įveikė rezultatu 86:78 (20:24, 19:16, 26:18, 21:20). Prie

Klaipėdos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Karolis Timofejevas, pelnęs 17 taškų, Viktoras Chodosovskis (16 taškų, 10 atkovotų kamuolių), Tadas Maželis (15 taškų), Modestas Kumpys (12 taškų).

Pergalę klaipėdiečiai simboliškai skyrė naujam KU komandos vyriausiajam treneriui Mindaugui Bugiui, kuris šiame poste pakeutė Dainių Miliūną.

Naujasis strategas po varžybų džiaugėsi savo auklėtinių pergale ir neslėpė, kad komandos tikslas šiame sezone – medaliai.

Praėjusiais metai KU krepšininkai Lietuvos studentų krepšinio lygoje iškovojo bronzos medalius.

Šiųmečiame Lietuvos studentų krepšinio lygos čempionate dalyvaus devynios, o ne dešimt, kaip pernai, komandų. Aikštelėje savo pranašumą bandys įrodyti Vytauto Didžiojo universiteto (VDU), Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU), Lietuvos edukologijos universiteto (LEU), Kauno technologijos universiteto (KTU), Lietuvos sporto universitetas (LSU), Klaipėdos universiteto (KU), Mykolo Romerio universiteto (MRU), Šiaulių universiteto (ŠU) bei Vilniaus universiteto (VU) krepšininkai.

Pernai nė vienos pergalės neiškovojusi Aleksandro Stulginskio universiteto ekipa nusprendė pereiti į daugiau mėgėjų lygį - antrąją vaikinų grupę.

Čempionato rungtynės, kaip jau tapo įprasta, vyks pirmadieniais. Sistema nesikeis - po reguliaraus čempionato kovas dėl medalių tęs keturios geriausios ekipos.