Baisu dėl mero Pereiti į pagrindinį turinį

Baisu dėl mero

2021-09-09 02:00

Kai išgirdau apie mūsų mero ligą, labai išsigandau. Juk jis dar nėra senas. Negi tas koronavirusas toks klastingas ir mus vėl suvarys į namus? Lyg ir ne kalėjime, bet be kaltės būti uždarytiems namuose tikrai nėra lengva. Gal galėtume visi būti sąmoningi ir jau dabar pasisaugoti, mažiau kontaktuoti, laikytis atstumų ir visų kitų apsaugos priemonių. Išgyvenau karą, kelias santvarkas, maniau, kad mano gyvenimui jau gana patyrimų. Tikrai nesitikėjau, kad reikės susidurti ne tik su klastinga liga, bet ir su tokiu buku žmonių elgesiu, kai nesirūpinama ne tik savimi, bet ir aplinkiniais.

Ona

Nustebino melas

Visiškai netyčia nugirdau tikrą pasakojimą apie atvejį, įvykusį šiomis dienomis. Jaunas vaikinas, darbovietėje padirbęs vos porą metų, sugalvojo važiuoti uždarbiauti į Norvegiją. Pasirodo, jo tėvas ir dar keli giminaičiai ten dirba jau ilgą laiką ir nusprendė, kad ir šiam jaunuoliui laikas uždirbti didesnius pinigus. Viskas čia normalu. Bet, mano galva, nenormalu tai, kokį pretekstą išeiti iš darbo jis rado. Prašyme atleisti iš darbo parašė, kad išeina iš darbo, nes negali pakęsti reikalavimo skiepytis ir testuotis. Paradoksaliausia tai, kad jis vienas pirmųjų savo darbovietėje persirgo COVID-19 ir koronavirusu užkrėtė kelis savo kolegas. Vadinasi, bent artimiausiu metu jam negresia skiepai. Vaikinas tiesiog norėjo paerzinti darbdavius. Man atrodo, kad jis nėra doras žmogus.

Nerijus

Kamšatys – nenormalios

Klaipėdiečiai turėtų atakuoti uostamiesčio valdininkus dėl Klaipėdos gatvėse vis susidarančių spūsčių. Jau visai nerealios jos. Tegu tik neaiškina ponaičiukai apie tą darnų judumą. Koks gali būti judumas, kai reikia iš užmiesčio važiuoti į darbą ir dar šeimos narius visur išvežioti? Miesto valdytojai turėtų įvertinti taip organizuojamą darbą. Jie turi dirbti mums, tiems, kurie sąžiningai moka mokesčius. Būtų gerai, kad eismo organizatoriai gautų ne tik pylos, bet ir dalies atlyginimo netektų už tokį neva darbą.

Jonas

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra