Dar vienas mielas kampelis Pereiti į pagrindinį turinį

Dar vienas mielas kampelis

2018-08-20 02:00

Džiaugiamės, kad sparčiai tvarkomos Žardės tvenkinio pakrantės. Tai labai populiari pasivaikščiojimų vieta tarp aplinkinių gyventojų. Atsiras mieste dar vienas širdžiai mielas kampelis.

Gyventojai

Močiutės bausti nereikėjo

Man nesuprantamas mūsų policijos pareigūnų elgesys. Paėmė ir sulaikė 81-erių močiutę, kuri neblaivi vairavo automobilį. Ar taip reikia elgtis su senu žmogumi? Pirmiausia, išskirtina tai, kad tokio amžiaus močiutė vairuoja. Tikrai, manau, kad Europos rekordas būtų. Kitas rekordas – kad vairavo neblaivi ir tiek daug "įpūtė". Be to, dar ir alučio važiavo atsigerti, ir elgėsi agresyviai. Močiutę ne bausti ir į areštinę pasodinti reikėjo, o kreiptis dėl rekordų užregistravimo. Juk kur rekordai, ten dideli pinigai.

Adolfas

Kur dingo?

Užėjus karščio bangai, kažkodėl nutilo tie, kas neseniai "Karšto telefono" skiltyje reikalaudavo Klaipėdos gatvėse ir skveruose iškirsti medžius, kaip keliančius grėsmę jų gyvybei ir turtui. Nebematau čia ir prašančiųjų nupjauti po jų langais augantį žalialapį, amžinai užstojantį saulės šviesą ir šilumą. Kur jie visi dingo? Kokiame pavėsyje pasislėpė veikėjai, "sutvarkę" mums centro alėjas ir gatves? Gal savo vėsinamuose kabinetuose studijuoja pranešimus, kad Klaipėda jau kuris laikas užterštu oru pirmauja tarp Lietuvos miestų?

Aleksandras

Dėl batų – problemos

"Klaipėdoje" perskaičiusi straipsnį apie brokuotas basutes prisiminiau savo atvejį. Tikrai yra daug vargo, norint parduotuvės vadovui įrodyti, kad įsigyti batai – nekokybiški. Ypač, jeigu apavas praleidžia vandenį. Pati susidūriau su tokia situacija – teko vargti daugiau nei 2 mėnesius, tačiau su vartotojų teisių eksperčių pagalba pavyko atgauti pinigus už batus, kainavusius apie 150 eurų. Suprantama, iš pradžių turėjau atlaikyti pardavėjos nepasitenkinimą. Tik geras savo, kaip pirkėjos, teisių išmanymas gelbėjo šioje situacijoje. Manau, kad užsienyje su vartotojais taip tikrai nebūtų elgiamasi.

Ilona

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra