Tikrai labai gerai, kad pagaliau darbininkai pradėjo šalinti medžius Baltijos prospekte. Toks įspūdis, kad juos sovietmečiu pasodino kokia nors girta ranka. Gal tuometės Klaipėdos blaivyklos klientai, kurių netrūkdavo, juos čia taip subedė? Pasodinti šleivai, kreivai, nevienodais atstumais, žodžiu, bet kaip. Todėl daugybė tų medžių buvo pakrypę į važiuojamąją prospekto dalį. Juos jau seniai reikėjo išrauti ir pasodinti naujus.
Silvija
Skaičiai būtų tragiški
Norėčiau, kad būtų paviešinta, kiek žmonių per karantiną susirgo psichinėmis ligomis Lietuvoje. Manau, skaičiai būtų tragiški, nes ta situacija jau seniai yra tapusi tikra našta visų mūsų žmonių sąmonei. Koronavirusas ir su juo susiję draudimai bei gyvenimo pokyčiai ypač skaudūs buvo vyresniems žmonėms. Tačiau tiksliai žinau, kad nemažai ir jaunų žmonių po karantino išprotėjo.
S.M.
Eismui – daugiau dėmesio
Ne kartą skaičiau "Karštame telefone" žmonių pastabas dėl sudėtingos situacijos gatvėse ir dėl automobilių kamšačių. Esu įsitikinęs, kad mieste skiriamas per mažas dėmesys eismo situacijai, gatvių dangos keitimui ir transporto sistemos tobulinimui mieste. Klaipėdiečių išrinkta savivaldybės taryba turėtų labai rimtai pasižiūrėti į šį reikalą ir nuspręsti, ką daryti ir kaip tobulinti mašinų eismą, kad gyventojai turėtų daugiau patogumo šioje srityje. Pirmiausia reikėtų pagalvoti apie žaliosios bangos įdiegimą Klaipėdos šviesoforų sistemoje. Kiti miestai ją turi, o kuo Klaipėda prastesnė?
Henrikas
Vėl gatvėse tamsu
Kasmet, kai ateina ruduo, tiesiog plyštu iš pykčio, kad mūsų gatvės apšviestos geltonai šviečiančiais žibintais. Jie beveik nieko neapšviečia, tik spingso. Man net kyla įtarimas, kad kažkas už tokį netikusį darbą gavo kokių nors pinigų. Juk negali būti, kad protingas žmogus tyčia būtų pirkęs prastas lempas. Ten, kur naujai įrengiamas apšvietimas, ir šaligatviai, ir gatvės yra ryškiai apšviestos. Tose vietose pėstiesiems saugu, o vairuotojai nesibaimina, kad nepamatys kokio nors žmogaus.
Sveta
Naujausi komentarai