Keista, jog kai kurie žmonės nesupranta, kad yra viešoje vietoje, tarp kitų žmonių. Šiomis dienomis viešajame transporte turėjau klausytis vieno vyriškio telefoninio pokalbio. Tiksliau, negalėjau nesiklausyti, nes vyras taip garsiai kalbėjo, kad turbūt visi sėdintys autobuse girdėjo. Noriu akcentuoti, kad pokalbis truko ne minutę ir ne dvi. Atrodė, kad su kiekvienu žodžiu vyro balsas vis garsėjo. Aišku, nepriėjau ir nepasakiau, kad taip elgtis nederama. Tačiau, mano nuomone, tai taip elementaru ir aišku, kad būtų gėda kitus mokyti tokių, regis, įprastų elgesio taisyklių.
Skaitytoja
Į reikalavimus žvelkime rimtai
Aš pasiskiepijau ne todėl, kad taip liepė Vyriausybė, o todėl, kad bijojau susirgti. Nenoriu atsidurti ligoninėje dėl kitų žmonių nesąmoningumo. Labai nustebau, kad kai kurie žmonės galimybių pasą vertina kaip nieko nereiškiantį popierių. Taigi čia Vyriausybės oficialiai patvirtintas dokumentas. Jis toks pat svarbus, kaip ir asmens kortelė arba pasas. Dabar yra reikalaujama į kai kurias vietas įleisti tik su galimybių pasu. Taigi būkite atsakingi ir įleiskite tik tuos, kurie turi šį pasą. Pačiai teko įsitikinti, kad kai kurios parduotuvės įleidžia visus, nepaisant to, kad žmogus neturi paso. Prašau, būkime atsakingi ir į reikalavimus žiūrėkime rimtai.
Marija
Neįleido į parduotuvę
Vieną dieną bandėme su dukra įeiti į parduotuvę. Mane įleido, dukros – ne, nors abi esame pasiskiepijusios ir turime galimybių pasą. Skirtumas tas, kad aš skiepijausi Lietuvoje, o dukra – Didžiojoje Britanijoje. Aš kaip tik buvau skaičiusi, kad Lietuvos įranga negali nuskaityti užsienio šalies brūkšninio kodo, todėl reikia atidžiai perskaityti paso apačioje esančią informaciją. Noriu pabrėžti, kad po kiekvieno gauto skiepo yra įrašoma ir data. Tačiau tos parduotuvės darbuotojas vis tiek neįleido. Prašėme jo susisiekti su savo vadovu, tačiau net ir vadovas įsakė neįleisti mano dukros. Todėl klausimas, kaip reikia įeiti į parduotuvę, jei net turint visus pasus neįleidžia?
Rima
Naujausi komentarai