Prastas Italijos krepšininkų žaidimas įsiutino trenerį

2011-09-07 12:41
Prastas Italijos krepšininkų žaidimas įsiutino trenerį / Tomo Raginos nuotr.

Nieko nelėmusiose Europos čempionato B grupės rungtynėse tarp Italijos ir Izraelio liejosi aistros. Susitaikyti su padėtimi niekaip negalėjo italų vyriausiasis treneris Simone Pianigiani.

Trečiojo kėlinio pradžioje jo auklėtiniai žaidė nevaldomai ir atsiliekant net 21 taško skirtumu (51:72) vienos minutės pertraukėlės metu specialistas tiesiog pratrūko. S.Pianigiani ėmė šaukti ant savo žaidėjų, o pastariesiems beliko linkčioti galvomis.

Italo sprendimas nebeslėpti to, ką mano, pasiteisino. Rinktinė buvo įkvėpta ir sumažinusi milžinišką deficitą sugebėjo netgi išplėšti pratęsimą. Vis dėlto jame Italijos nacionalinei komandai pritrūko jėgų.

Primename, jog S.Pianigiani auklėtiniai Europos čempionato B grupėje liko penkti ir nepateko į antrąjį turnyro etapą.