Vargais negalais iškovota bronza: Makedonija - Rusija 68:72

2011-09-18 23:11

Rungtynės Europos krepšinio čempionate jau priartėjo prie pabaigos. Rungtynėse dėl bronzos susitinka Rusijos ir Makedonijos komandos.

Rusai kovoje dėl kelialapio į pusfinalį 71:79 nusileido prancūzams, o Makedonijos krepšininkai, laikomi šio čempionato didžiausiu siurprizu, 80:92 pralaimėjo prancūzams.

Kovos dėl bronzos medalių tiesioginiai komentarai mūsų portale nuo 17:30.

Pirmas kėlinys

Ginčo kamuolį atkovoja Rusijos komanda. Pirmosios abiejų komandų atakos nesėkmingos. Lesteris McCalebas išveda Makedonijos komandą į priekį. 4:2. Prasižengus makedonams, rusai pelno vieną tašką mesdami baudas.

Abiem komandoms vėl nepavyksta sėkmingai baigti atakų. Po Ponkrašovo pražangos makedonai tęsia ataką. L.McCalebas veda makedonus į priekį. 6:3. S.Monia atsako taikliu dvitaškiu. Po netaiklaus P.Antičiaus metimo rezultatą lygina A.Kirilenka. 6:6.

Gynyboje prasižengia makedonai ir rusai tęsia ataką. A.Kirilenka pataiko tritaškį. Mozgovas, pataikydamas tritaškį didina atotrūkį. 6:11.

Likus žaisti mažiau kaip tris minutes A.Kirilenkos pataiko Mozgovas ir į Rusijos komandos kraitį įdeda dar du taškus. 6:13.

Makedonijos minutės pertraukėlė.

Po jos prasižengia Rusijos komanda ir L.McCalebas pataiko du baudos metimus. V.Iljevksis po to pataiko pirmąjį Makedonijos tritaškį. 13:15.

Nepavyksta rusų ataka. S.Bykovas atkovoja kamuolį, perduoda jį S.Antonovui, kuris pataiko dvitaškį. Po dviejų kėlinių. 13:17.

Antras kėlinys

Antrasis ketvirtis prasideda L.McCalebo prasiveržimu po Rusijos krepšiu. Rusijos komandai nepasiseka puolimas. S.Antonovas neleistinai stabdo makedonų ataką. Makedonams jos pabaigti rezultatyviai taip pat nepavyksta. Makedonai prasižengia gynyboje ir Mozgovas pataiko vieną baudos metimą. 15:20. T.Mozgovas dėjimu iš viršaus didina atotrūkį iki septynių taškų. 15:22.

Makedonai grįžta į ataką. Pelnomi trys taškai. 18:22. D.Blattas ant suolelio po pražangos puolime sodina S.Monią. Rusija prasižengia gindamiesi prieš V.Iljevskį. Visi trys baudos metimai taiklūs. 21:22.

Po P.Antičiaus pražangos S.Monia pataiko vieną baudos metimą. Prabėgus pusei kėlinio laiko, S.Kirilenka pataiko dvitaškį. 21:25. Makedonams ataka nepasiseka, o S.Monia pasiunčia į priešininkų krepšį tritaškį. T.Mozgovas prasižengia. Baudas meta P.Antičius. Abu baudos metimai taiklūs. 23:28.

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes iki didžiosios pertraukos prasižengia V.Iljevskis. S.Antonovas pataiko du baudos metimus. L.McCalebas vėl demonstruoja puikų žaidimą ir apgauna Rusijos žaidėjus. A.Švedas neleistinai stabdo B.McCalebo prasiveržimą. Lesteris pataiko du baudos metimus. Rusai atsako taikliu tolimu metimu.

L.McCalebas atsako taikliu dvitaškiu ir pataiko dar vieną baudos metimą. 30:33. Rusai praranda kamuolį ir makedonai grįžta į ataką, tačiau ir jie netenka kamuolio.

D.Blatto minutės pertraukėlė. Po jos Fridzono tritaškis. 30:36.

Trečias kėlinys

Pirmos dvi komandų atakos antroje rungtynių dalyje nepasiseka. Pirmąja pražanga baudžiamas L.McCalebas. A.Švedas, pataikęs du taškus, smeigia į makedonų krepšį ir taiklią baudą. 39:30. Jis prasižengia ir gynyboje V.Iljevkis meta du baudos metimus. Abu jie taiklūs. Puolime prasižengia A.Kirilenka. Kamuolys atitenka makedonams. Jų ataka baigiasi netaikliu tritaškiu.

P.Samardžiskis baudžiamas ketvirtąja pražanga. A.Kirilenka pataiko du baudos metimus. 32:41. Makedonų ataka vėl nepavyksta. D.Stojanovskis prasižengia gynyboje. Tai jau ketvirtoji Makedonijos komandos pražanga šiame kėlinyje. A.Kirilenka vėl stoja prie baudos linijos. Vėl abu metimai taiklūs. 32:43.

Makedonai atsako taikliu tritaškiu. 35:43. Voroncevičiui skiriama pražanga gynyboje. Makedonijos krepšininkams sėkmingai baigti atakos nepavyksta. Makedonai baudžiamai ir pražanga gynyboje. A.Kirilenka sumeta dvi baudas. 35:45.

P.Antičius atsako taikliu tritaškiu. 38:45. Rusams praradus kamuolį, Čekovskis pataiko du taškus. Skirtumą mažindamas iki penkių taškų. 40:45. S.Monia, po makedonų pražangos, pataiko vieną baudos metimą. Po Iljevskio perdavimo Čechovskis dar labiau mažina rusų atotrūkį. 42:46. Čechovskis baudžiamas pražanga. Baudas meta A.Kirilenka. Pataiko vieną. 42:47.

Pražanga puolime įrašoma P.Antičiui. S.Antonovas pataiko vieną baudos metimą. 42:48. L.McCalebas, prasiveržęs pro du Rusijos komandos sportininkus, pelno du taškus. S.Antonovas atsako dėjimu iš viršaus. V.Stojanovskis pataiko baudos metimą, o L.Mccalebas, atkovojęs kamuolį, pelno du taškus. 48:50.

Po A.Kirilenkos pražangos makedonai lygina rezultatą. A.Voronsevičius pataiko du baudos metimus. 50:52.

Ketvirtas kėlinys

V.Iljevskis lemiamą kėlinį pradeda taikliu tritaškiu. 53:52. T.Mozgovas prasižengia puolime. Trys iš eilės rusų atakos nesėkmingos. P.Antičius pataiko du taškus. 55:52.

D.Blatto minutės pertraukėlė. Po jos taiklus A.Kirilenkos tritaškis. 55:55. V.Iljevskis atsako dvitaškiu, po kurio dar vienas taiklus tolimas A.Kirilenkos metimas. 57:58.

Iki kėlinio pabaigos likus penkioms minutėms prasižengia Čechovskis. Tai jau trečioji jo pražanga.

D.Blattas prašo minutės pertraukėlės. 57:60. V.Iljevskis lygina rezultatą. 60:60. Rusai atsako taikliu dvitaškiu. Samardžiskis pataiko vieną baudos metimą. 61:62.  S.Fridzonas pataiko du taškus. 61:64. S.Bykovas prasižengia gynyboje. P.Antičius pataiko dvi baudas. 63:64. Fridzonas pataiso netaiklų metimą A.Kirilenkos metimą, tačiau P.Antičius įdeda du taškus. 65:66.

Likus žaisti minutę Voroncevičius pataiko dvitaškį. S.Fridzonas palieka aikštę. P.Samardžiskis lygina rezultatą. 68:68.

Rusijos komandos minutės pertraukėlė.

Po jos makedonai sėkmingai stabdo Rusijos ataką. D.Blattas prašo dar vienos minutės pertraukėlės. Po jos du Rusijos taškai.

Makedonijos rinktinės minutės pertraukėlė.  Po jos atrodo puikiai suplanuota makedonų ataka nepavyksta, o Rusijos komanda varžovams įmeta du taškus. 68:72.