Vokietijos lygoje dviejų lietuvių klubas pratęsė pergalių seriją

2011-10-23 13:21
Vokietijos lygoje dviejų lietuvių klubas pratęsė pergalių seriją / Scanpix nuotr.

Penktąją pergalę iš eilės Vokietijos vyrų krepšinio čempionate iškovojo bei vienvaldis aštuoniolikos komandų turnyro lyderis Bonos "Telekom Baskets" klubas su Simonu Serapinu ir Benu Veikalu, šeštadienį namuose 81:79 (23:19, 13:26, 24:20, 21:14) įveikęs dešimtojoje pozicijoje esančius Oldenburgo "EWE Baskets" (2 pergalės ir 3 pralaimėjimai) krepšininkus.

B. Veikalas nugalėtojams pelnė 13 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir dusyk prasižengė. Per 33 žaidimo minutes (33:20) jis pataikė 3 tritaškius iš 7, 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo abu baudų metimus.

S. Serapino sąskaitoje - 12 (tritaškiai 3/6, dvitaškiai 0/1, baudos 3/4) taškų, 3 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, blokuotas varžovo metimas ir 4 pražangos (27 min. 34 sek.).

Rezultatyviau už lietuvius nugalėtojų gretose žaidė Tony'is Gaffney'is (18 tšk.), Chrisas Ensmingeris (16 tšk.) bei Jaredas Jordanas (14 tšk.).

Kiti du klubai su lietuviais šeštadienį patyrė nesėkmes svečiuose: į šeštąją poziciją smuktelėjusi Donato Zavacko Liudvigsburgo „EnBW“ (3/2) komanda, 58:64 nusileido septynioliktojoje pozicijoje esančiai „BBC Bayreuth“ (1/4) ekipai, o dvyliktoje vietoje esantis Žygimanto Jonušo Hageno „Phoenix“ (2/3) klubas 81:100 pralaimėjo antrą vietą užimantiems Miuncheno „Bayern“ (4/1) krepšininkams.

D. Zavackas šeštadienį nebuvo įtrauktas į rungtynių protokolą, o beveik 33 minutes (32:56) aikštelėje praleidęs Ž. Jonušas pelnė 11 (tritaškiai 1/5, dvitaškiai 2/7, baudos 4/4) taškų, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.