Ugniagesiai gelbėtojai praėjusią parą 16 kartų vyko šalinti ant kelio užvirtusius stipraus vėjo nulaužtus medžius. Mažeikių rajone ant kelio nuvirtus eglei į ją atsitrenkė du automobiliai.
Kaip BNS penktadienį informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD), ketvirtadienio vakarą sutemus apie 19 val. Mažeikių rajone kelyje Tirkšliai - Anulynai kelyje ties Kantenių kaimu dėl stipraus vėjo nuvirto eglė, į ją atsitrenkė du automobiliai. Žmonės nenukentėjo, apgadinti automobiliai. Ugniagesiai medį supjaustė ir patraukė šalikelėn.
Kauno rajone kelio Kaunas - Jurbarkas 16 kilometre ant mikroautobuso „Toyota“ buvo užvirtęs medis. Medis supjaustytas ir pašalintas. Sutvarkyta kelio danga.
Vėjo nulaužtus ant kelių užvirtusius medžius ugniagesiams gelbėtojams Kauno apskrityje teko šalinti penkis kartus, Šiaulių apskrityje buvo keturi tokie iškvietimai, Marijampolės ir Utenos apskrityse - po du iškvietimus. Pavienių iškvietimų būta ir Telšių, Alytus, Tauragės apskrityse.
Dėl penktadienio naktį buvusio gūsingo vėjo, elektros Lietuvoje neturi apie 1,6 tūkst. „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) klientų. Šiuos gedimus taip pat daugiausia lėmė ant elektros linijų užvirtę nulaužti medžiai ar jų šakos.
Naujausi komentarai