Apie pagrobtą automobilį pranešė tik beveik po paros Pereiti į pagrindinį turinį

Apie pagrobtą automobilį pranešė tik beveik po paros

2011-03-13 19:07
Apie pagrobtą automobilį pranešė tik beveik po paros
Apie pagrobtą automobilį pranešė tik beveik po paros / Tomo Raginos nuotr.

Vilkaviškio rajono policijos komisariato pareigūnai aiškinasi gana keistas automobilio pagrobimo aplinkybes. Mašinos savininkas apie įvykdytą nusikaltimą pranešė tik beveik po paros.

Kaip pranešė Policijos departamentas, 43 metų automobilio „VW Golf“ savininkas į Vilkaviškio rajono policijos komisariatą kreipėsi šeštadienį, apie 13 val.

Jis pareigūnams teigė, kad kartu su 38-erių metų broliu nukentėjo nuo dviejų vyrų. Esą, penktadienį, apie 16 val. juos Pilviškių miestelyje, prie Šešupės užtvankos sėdinčius automobilyje ir besigrožinčius gamta užpuolė du asmenys.

Pasak nukentėjusiojo, užpuolikai sumušė jį ir brolį, išstūmė abu iš automobilio bei sėdę į jį nuvažiavo.

Vyro teigimu, 1989 metais pagamintame automobilyje liko ir įvairūs jo dokumentai bei mobiliojo ryšio telefonas.

Jam padarytus nuostolius vyras įvertino 550 litų.

Policijos pareigūnams šis Vilkaviškio rajono gyventojo pasakojimas neatrodo labai įtikinamas. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, pareigūnai bando išsiaiškinti, ar vyras nemeluoja, ar jo automobilis tikrai buvo pagrobtas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra