Spalio 17-osios rytą į Medininkus juodu „Mercedes-Benz“ atvykęs baltarusis M. T. muitinės pareigūnams teigė neturintis jokių prekių, už kurias jam galėtų būti paskaičiuoti mokesčiai ar kurioms būtų taikomi apribojimai. Muitininkams tokia keliautojo deklaracija įspūdžio nepadarė ir „Mercedes-Benz“ buvo nukreiptas į detalaus tikrinimo angarą.
Apžiūra truko neilgai – vos pradėję patikrą muitininkai automobilio dugne aptikto kontrabandos slėptuves. Toks pat automobilis su tokiomis pat slėptuvėmis jiems buvo įkliuvęs vos prieš kelias dienas.
Į dugne ir slenksčiuose išpjautas ertmes sutalpinta daugiau kaip 2 tūkst. 300 pakelių „Queen“ ir „Minsk“ cigarečių. Krovinio vertė – beveik 7 tūkst. eurų.
Įkliuvusiam vyrui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, tabako gaminiai ir automobilis – sulaikyti.
Piliečiui gresia bauda nuo 2896 iki 5792 eurų ir „Mercedes-Benz“ konfiskavimas.
Naujausi komentarai