Pasienyje su Baltarusija nefiksuota neteisėtų migrantų Pereiti į pagrindinį turinį

Pasienyje su Baltarusija nefiksuota neteisėtų migrantų

2024-02-22 05:26
BNS inf.

Pasienyje su Baltarusija neapgręžtas nė vienas neteisėtas migrantas, ketvirtadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / E. Ovčarenko / BNS nuotr.

Pasienyje su Latvija trečiadienį neįleisti trys migrantai, tuo metu į Lenkiją antradienį bandė pateikti 18 neteisėtų migrantų.

Šiemet VSAT į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose neleido patekti iš viso 22 neteisėtiems migrantams. Tai mažiausi skaičiai nuo migrantų antplūdžio į Lietuvą 2021 metais.

Pernai VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neįleido daugiau kaip pustrečio tūkstančio užsieniečių.

Migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, Vakarai kaltina Minsko režimą jį organizavus.

Pernai VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neįleido daugiau kaip pustrečio tūkstančio užsieniečių.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra