Rumšiškėse uždaryta nelegali vištų skerdykla Pereiti į pagrindinį turinį

Rumšiškėse uždaryta nelegali vištų skerdykla

2013-10-11 11:35 diena.lt inf.

Rumšiškėse, Topolių g., esančiame ūkiniame pastate, aptikta vištų skerdykla. Ji priklausė 34-erių metų vyrui L. Z.

Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse, uždaryta nelegaliai veikusi vištų skerdykla.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su Kaišiadorių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnais, tikrindami turimą informaciją dėl galimų maisto gamybos pažeidimų, ketvirtadienį Rumšiškėse, Topolių g., esančiame ūkiniame pastate, aptiko vištų skerdyklą. Ji priklausė 34-erių metų vyrui L. Z. 

Nustatyta, kad tame ūkiniame pastate buvo skerdžiamos ir išdorojamos vištos, neužtikrinamos sanitarinės higienos sąlygos. Patikrinimo metu patalpoje buvo aptiktos nelegaliai dirbusios moterys V. A. ir I. D. Taip pat aptikta: 35 gyvos vištos, 304 kg šviežios paukštienos mėsos ir 498 kg šaldytos paukštienos.

L. Z. buvo įpareigotas nedelsiant stabdyti vištų skerdimą, išdorojimą ir visą netinkamai paruošto produkto kiekį (802 kg) utilizuoti šalutinių gyvūnų produktų tvarkymo įmonėje, pateikiant patvirtinančius dokumentus.

Dėl galimų maisto gamybos pažeidimų Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Kaišiadorių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnyboje pradėta administracinės teisės pažeidimo byla, o dėl darbo įstatymo nuostatų pažeidimo surinkta medžiaga bus perduota Valstybinei darbo inspekcijai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra