Jau gruodžio 4 dieną žiūrimiausios Lietuvoje televizijos TV3 eteryje startuos analogų ne tik Europoje, bet ir pasaulyje neturintis realybės šou „Pilis“. Išgyvenimo drama Gruzijos viduramžių pilyje pareikalaus daug fizinių ir dvasinių jėgų. Šou prodiuseriai teigia, kad išlikimui nuo civilizacijos nutolusioje vietovėje gali būti naudingas ir asmeninis žavesys.
„Populiarumo troškulys. Tai vienintelis motyvas mane atvedęs į šį šou“, – atvirai prisipažįsta iš kitų „Pilies“ dalyvių išsiskiriantis 28 metų vilnietis Aurimas. Jau pačią pirmąją dieną dėl stiliaus, kalbos ir pozos Petruškevičium pramintas vaikinas nesislėpė už kitų nugarų ir ėmėsi pagrindinio tikslo – dėmesio siekimo.
Aukštas, dailus, atletišką ir tatuiruotėmis išpuoštą kūną demontruojantis bei kitų išvaizdai neabejingas, priekabus šou dalyvis vos išvydęs nepažįstamas merginas iš karto įvertina jų lankymosi soliariumuose bei grožio salonuose dažnį. „Buvau susijaudinęs, pasimetęs, tačiau nužiūrėjęs visas ir įvertinęs – ši fyfa, ši nemačiusi soliariumo, − pasirinkau šviesiaplaukę ir žaviai besišypsančią Rasą“, – kone pirmo pasimatymo skonį prisimena restorano administratoriumi dirbantis Aurimas. Kad ir kaip būtų keista, jo norams tą dieną buvo lemta pildytis.
Aviacijoje dirbanti šviesiaplaukė gražuolė Rasa į Gruziją pateko vedina nuotykių ir naujų gyvenimo potyrių troškulio. „Esu jauna, netekėjusi, be vaikų – tai mano laikas. Todėl vykau į Gruziją trokšdama pasiįvairinti gyvenimą, išsklaidyti rutiną ir pakeliauti“, – pasakoja naktinį Vilniaus gyvenimą dievinanti mergina. Geresnės likimo malonės realybės šou, kuriame dalyvaujama tik poromis, ir nebuvo galima tikėtis!
„Įvertinus visus vaikinus, man iškart į akį krito aukštas, stuomeningas, linksmas ir puikiai aplinkoje besijaučiantis vaikinas, – pasakoja 23 metų šviesiaplaukė. – Todėl gavusi į porą Aurimą buvau labai patenkinta ir supratau, kad su juo man čia neteks liūdėti.“
Naujausi komentarai