Scenos žvaigždės su savo mamomis – geriausios draugės Pereiti į pagrindinį turinį

Scenos žvaigždės su savo mamomis – geriausios draugės

2014-06-20 14:53 diena.lt inf.

Šilčiausias vasaros projektas, kurį žiūrovams parengė TV3, – laida "Mano geriausia draugė". Itin moteriškas, grožio kupinas šou suvienys mamas su dukromis, kurios teigia esančios pačios geriausios draugės.

Scenos žvaigždės su savo mamomis – geriausios draugės
Scenos žvaigždės su savo mamomis – geriausios draugės / Organizatorių nuotr.

Šilčiausias vasaros projektas, kurį žiūrovams parengė TV3, – laida "Mano geriausia draugė". Itin moteriškas, grožio kupinas šou suvienys mamas su dukromis, kurios teigia esančios pačios geriausios draugės.

Projekto vedėjomis tapo šokių muzikos hitų radijo stoties "Power Hit Radio" laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė ir jos mama Janina Vyšniauskienė, o tarp aštuonių dalyvių porų – ne viena žinoma Lietuvos scenos žvaigždė.

Atrodo lyg seserys

Projekte "Mano geriausia draugė" dalyvaujanti dainininkė, grupės "Naujos pupytės" narė 23-ejų Neringa Šiaudikytė ir jos mama 44-erių verslininkė Valdonė Šiaudikienė iš Kauno atrodo tarsi sesės.

Šios įspūdingos blondinės – panašaus ūgio, kone identiškos išvaizdos ir mėgsta tą patį aprangos stilių – kartais net rengiasi vienodai. "Esame viena kitos ramstis", – tikina Neringa. Ar projekte tai pasitvirtins?

Kita "Mano geriausia draugė" pora – "Mis Lietuva 2013" konkurso dalyvė, tapusi "Mis Foto", – 18-metė Karolina Augutytė ir jos 35-erių mama Laura Augutienė iš Utenos. Kartu perėjusios ir ugnį, ir vandenį – ne tik skambi frazė, apibūdinanti Karolinos santykius su mama Laura. "Jos niekas nenorėjo", – netikėtai prisipažįsta Laura, vos septyniolikos susilaukusi dukters. Ir dukra iki šiol nėra mačiusi tėčio.

Džiaugiasi, kad gimdė

"Kas mūsų nenužudo – padaro stipresnius", – tiki L.Augutienė, kadaise pasiryžusi gimdyti ir dabar besidžiaugianti nuostabiais santykiais su dukra.

Jos visur kartu: vadovauja savo verslui, turi bendrų draugų, o po darbų, jei dar yra jėgų, lekia pašokti į klubą.

Šokiai – abiejų aistra. Karolina džiaugiasi, kad į jų su mama maitinimo įstaigą klientai atvyksta iš atokiausių Lietuvos kampelių. Vieni – pavalgyti, kiti – pažiūrėti, kaip iš arti atrodo konkurse "Mis Lietuva" išgarsėjusi mergina.

Nustebino dainuojanti dukra

TV3 premjeros dalyvių gretose – ir populiaraus muzikinio projekto "X faktorius" finalininkė, įspūdingo balso savininkė 27-erių Anžela Adamovič su savo mama – viename seniausių lietuviškų drabužių siuvimo įmonių dirbančia 50-mete Regina Adamovič. Vilnietės projekte žada stebinti. Pasirodo, Anžela vadovaujasi tokia taisykle: kol ko nors nenuveikė, apie savo veiklą – niekam nė žodžio. Mamai – taip pat.

Galima tik įsivaizduoti, kaip mama nustebo išgirdusi, kad dukra dainuoja ir sugeba pavergti aplinkinių širdis. "Koks jos stiprus balsas – negalėjau patikėti!" – įspūdžiais dalijasi Anželos mama. Kuo dukra mamą nustebins TV3 projekte, paaiškės netrukus.

"Mano geriausia draugė" – nuo birželio 19 d. per TV3.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra