Antikorupcijos komisija reiškia nepasitikėjimą ministru R.Palaičiu Pereiti į pagrindinį turinį

Antikorupcijos komisija reiškia nepasitikėjimą ministru R.Palaičiu

2012-03-01 22:53
Antikorupcijos komisija reiškia nepasitikėjimą ministru R.Palaičiu
Antikorupcijos komisija reiškia nepasitikėjimą ministru R.Palaičiu / Gedimino Bartuškos nuotr.

Seimo Antikorupcijos komisija reiškia nepasitikėjimą liberalcentristų deleguotu vidaus reikalų ministru Raimundu Palaičiu. Komisija prašo ministro pirmininko Andriaus Kubiliaus atsižvelgti į Antikorupcijos komisijos tyrimo išvadas ir įvertinti R.Palaičio tinkamumą eiti pareigas.

Už tokį sprendimą balsavo didesnioji dalis posėdyje dalyvavusių komisijos narių. Apie tai dar nesibaigus posėdžiui ketvirtadienį žurnalistams pranešė komisijos narys konservatorius Naglis Puteikis.

Anot jo, sprendimas priimtas vieno balso persvara. Penki komisijos nariai buvo už nepasitikėjimą, keturi - prieš.

„Komisija, atsižvelgdama į tai, kad iki šiol buvusių nepriekaištingos reputacijos, gerai dirbančių FNTT vadovų skubotas atleidimas nėra teisiškai įtikinamas. Ministras galėjo turėti tam asmeninių-partinių priežasčių, nesusijusių su nurodytais atleidimo motyvais. Tokie ministro veiksmai sukėlė didelį neigiamą rezonansą visuomenėje ir padarė moralinę žalą valstybei bei jos teisėsaugos institucijoms. Ministras be išsamaus tyrimo ir teismo viešai kaltindamas pažeidė Konstituciją, Valstybės ir tarnybos paslapčių įstatymą, liudydamas komisijai nebuvo nuoširdus“, - Antikorupcijos išvadą citavo N.Puteikis.

Jo teigimu, komisija nusprendė, kad ministro R.Palaičio elgesys yra nesuderinamas su nepriekaištingos reputacijos, bešališkumo principais ir reiškia nepasitikėjimą ministru R.Palaičiu.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų