Kaip elgtis per lijundrą? Pereiti į pagrindinį turinį

Kaip elgtis per lijundrą?

2009-01-14 20:12
Kaip elgtis per lijundrą?
Kaip elgtis per lijundrą? / Tomo Raginos nuotr.

Sinoptikų duomenimis pirmoje nakties pusėje Lietuvoje prasidės lijundra. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas ragina gyventojus atsargiai vairuoti automobilį, vaikščiodami šaligatviais ir keliais.

„Leisdamiesi ar kildami laiptais, laikykitės už turėklų, medžių ar krūmų. Kai labai slidu, geriausia likti namuose, ypač pagyvenusiems žmonėms. Prie namų pabarstykite laiptus ir pėsčiųjų takelius smėliu. Eidami nelaikykite rankų kišenėse – tai tik didina galimybę netekti pusiausvyros ir pargriūti, gauti sunkią traumą“, - įspėja priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Taip pat patariama avėti žemakulnius batus nelygiu padu, kurių kulnas būtų kvadratinis ir ne aukštesnis kaip 3 cm, o patys batai – storu nelygiu padu, geriausia guminiu. Kad batai neslystų, ant pado galima užklijuoti paprastą pleistrą medžiaginiu pagrindu, ploną švitrinio popieriaus lapelį ar porolono gabalėlį. Batai turėti būti aukšti, kad apsaugotų nuo čiurnos traumos.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra