„Savo poziciją ginsiu teisiniu keliu ir tikiu, kad įtarimai nepasitvirtins, nes nesijaučiu pažeidęs savivaldybės tvarkų ar valstybės įstatymų“, – trečiadienį savo „Facebook“ paskyroje teigė meras.
„Kaip reikalauja mūsų partijos statutas, laikinai stabdau narystę Lietuvos socialdemokratų partijoje. Dėl įstatymuose numatytų įpareigojimų atskleisti daugiau detalių ar komentuoti situacijos negaliu“, – tvirtino jis.
Meras tik priminė, kad dar 2023 metų lapkričio mėnesį į savivaldybės biudžetą grąžino 4748 eurų, kurie galėjo kelti klausimų ar abejonių dėl jų išmokėjimo pagrįstumo. Tai jis padarė po savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos atlikto išlaidų patikrinimo.
P. Isoda pridūrė, kad jo atvejis nėra išskirtinis, palyginti su kitų savivaldos politikų.
Kaip reikalauja mūsų partijos statutas, laikinai stabdau narystę Lietuvos socialdemokratų partijoje.
„Nuoširdžiai atsiprašau visų, kurie palaikote mane ir kurie nusivylėte. Marijampolės savivaldybė pastaruosius dešimt metų man yra ir darbas, ir džiaugsmas, ir rūpestis, ir didžioji dalis gyvenimo, dariau viską, kas mano jėgoms, kad ši nuostabi savivaldybė augtų, stiprėtų ir būtų geriausia vieta gyventi!“ – teigė jis.
Teisėsauga trečiadienį pranešė, kad P. Isoda įtariamas dokumentų suklastojimu, disponavimu suklastotais dokumentais, sukčiavimu ir piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi.
Tyrimo duomenimis, P. Isoda, 2019–2023 metais eidamas Marijampolės savivaldybės tarybos nario ir mero pareigas, galėjo suklastoti tikrus dokumentus, juose įtvirtindamas tikrovės neatitinkančius duomenis apie nepatirtas telefono ryšio, interneto ryšio, transporto išlaidas, kaip susijusias su tarybos nario veikla.
Tokiu būdu P. Isoda galimai įgijo svetimą, Marijampolės savivaldybės administracijai priklausantį turtą – beveik 2,5 tūkst. eurų, teigiama pranešime.
Panašūs įtarimai pateikti ir kitai socialdemokratei Birštono merei Nijolei Dirginčienei. Ji įtariama padariusi savivaldybei daugiau kaip 6,3 tūkst. eurų žalą.
Naujausi komentarai