Sergantiems vaikams – solidi parama Pereiti į pagrindinį turinį

Sergantiems vaikams – solidi parama

2007-12-22 09:00

Sergantiems vaikams – solidi parama

Klaipėdos apskrities moterų klubas LIONS skyrė keturiems vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis, po 23 tūkst. litų.

Pinigai surinkti lapkritį aukcione, kurio metu buvo pardavinėjami dailininkų paveikslai.

Pasak Klaipėdos apskrities moterų klubo LIONS prezidentės Jolitos Cirtautienės, aukcione buvo surinkta 131 tūkst. litų. Vaikams skirta 92 tūkst. litų. Kiti pinigai teko dailininkams už paveikslus.

LIONS klubo parama vakar senamiesčio kavinėje buvo įteikta ketverių metukų Justinai iš Šilutės rajono ir devynerių metų Viktorui iš Pagėgių.

„O 15 metų Irmantas iš Kretingalės bei 13 metų klaipėdietis Vilius pinigų negalėjo atsiimti, nes dabar gydomi Vilniuje. Lėšos jiems bus įteiktos vėliau“, - sakė klubo prezidentė.

Pernai moterų LIONS klubo surengtame labdaros aukcione buvo surinkta šiek tiek mažiau lėšų, tačiau jos gerokai palengvino negandų naštą keturioms šeimoms, kuriose auga vėžiu sergantys vaikai.

Tuomet trims šeimoms buvo skirta po 10 tūkstančių litų, vienai šeimai, kurioje net trys ligoti vaikučiai, atiteko 30 tūkstančių litų.

Tokia suma buvo skirta ne tik nupirkti būtiniausius vaistus ir produktus vaikams, bet ir įsigyti nedidelius nuosavus namus.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų