Valstybinių miškų urėdija Ukrainai perdavė penkiolika automobilių Pereiti į pagrindinį turinį

Valstybinių miškų urėdija Ukrainai perdavė penkiolika automobilių

Valstybinių miškų urėdija (VMU) tęsia humanitarinę paramą Ukrainai – į Charkivą išsiųsta penkiolika automobilių iš VMU regioninių padalinių Biržuose, Druskininkuose, Jurbarke, Kazlų Rūdoje, Radviliškyje, Raseiniuose, Šakiuose, Šalčininkuose, Telšiuose ir Varėnoje.

Pasak urėdijos, prieš išsiunčiant automobilius į Ukrainą, jie buvo suremontuoti ir paruošti naudojimui.

„Šiandien jie jau sėkmingai tarnauja vietos bendruomenėms, padėdami vykdyti humanitarinės pagalbos misijas Charkivo regione“, – rašoma urėdijos pranešime.

Kartu su šiais automobiliais Ukrainai taip pat perduota ir humanitarinė parama įmonei „Klavdijevo miškų tyrimų stotis“. Jai buvo išsiųsti du priešgaisriniai automobiliai, turintys padėti vykdyti užduotis miškų gaisrų prevencijos ir apsaugos srityje.

„Laikinos okupacijos metu šios įmonės teritorijoje rusų pajėgos sunaikino ir išplėšė gaisrų gesinimo techniką, o tai smarkiai apsunkino gaisrų gesinimo darbus. Todėl perduoti automobiliai prisidės prie kovos su miškų gaisrais“, – tikina urėdija.

Nuo 2022 m. kovo 1 dienos VMU Ukrainai perdavė 267 automobilius.

Daugiau naujienų