Pereiti į pagrindinį turinį

Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę

2012-12-04 20:39
Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę Moksleiviai skubės į pirmą išmaniąją klasę

Išmanioji lenta, planšetiniai kompiuteriai, kompiuterizuota mokytojo darbo vieta, interaktyvus ryšys su mokiniais – tokią klasę įsirengė Vilniaus Jėzuitų gimnazija.

Antradienį gimnazijoje pristatyta pirma Lietuvoje išmanioji klasė Lietuvoje, kuriai technologijas suteikė įmonė „Samsung“. „Nesitikėjome tiek svečių, tai ir informacijos nesiuntėme“, - pečiais gūžčiojo mokinių ir garbių svečių pilnoje salėje gimnazijos darbuotoja.

Renginyje projektą pristatė ir sėkmės jį įgyvendinant linkėjo gimnazijos, projekto įgyvendintojų ir partnerių atstovai, taip pat švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius.

„Nors tuomet tai buvo kita mokykla, bet tas pats pastatas, tos pačios sienos – čia ir aš mokiausi. Tada negalėjau net pagalvoti, kad vieną dieną matysiu tokias naujoves, kaip šiandien. Linkiu, kad tokių mokyklų atsirastų vis daugiau, kad mokytojams užtektų drąsos priimti visas naujoves kaip naują profesinį iššūkį“, - kalbėjo švietimo ir mokslo ministras.

Kai kurie moksleiviai ėmė krizenti, kad mokytojams bus sunku priprasti prie naujų technologijų.

Vienas projekto partnerių yra leidykla „Šviesa“ – didžiausia Lietuvos vadovėlių ir mokomosios literatūros leidykla. Leidyklos atstovas Alfredas Ramanauskas susirinkusiesiems sakė: „Jeigu matysime, kad projektas duoda naudos, jausimės padarę kažką reikalingo. Dalyvaudami projekte, keliame klausimą: “Kokio mokymosi turinio norite?„ Į šį klausimą stengdamiesi atsakyti, jį ir kursime. Tai vienas žingsnis į skaitmeninį mokymąsi“.

Kito projekto partnerio, internetinių technologijų kompanijos „Atea“ vadovas Clausas Hougesenas teigė, kad jo kompanijoje edukacijai yra skiriamas didelis dėmesys. „Mums svarbu investuoti į studentus, nes gerų IT specialistų reikia nuolat. Taigi, jeigu labai sunkiai dirbsite, galbūt kažkada tapsite mūsų kompanijos dalimi“, - moksleiviams sakė C.Hougesenas.

„Samsung Electronics Baltics“ prezidentas Josefas Kimas padovanojo gimnazijai gėlę: „Augalu reikia rūpintis, jeigu norite, kad jis klestėtų ir žydėtų. Taip pat reikia rūpintis vaikais, kad jie išaugtų puikiais žmonėmis“.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra
Visi komentarai (0)

Daugiau naujienų