ES pritaikė sankcijas penkiems asmenims dėl Rusijos prezidento rinkimų organizavimo Pereiti į pagrindinį turinį

ES pritaikė sankcijas penkiems asmenims dėl Rusijos prezidento rinkimų organizavimo

2018-05-14 17:09
ELTOS inf.

Europos Sąjunga (ES) pirmadienį skyrė sankcijas penkiems asmenims, susijusiems su neteisėtu Rusijos prezidento rinkimų organizavimu okupuotame Kryme ir Sevastopolio mieste.


<span>ES pritaikė sankcijas penkiems asmenims dėl Rusijos prezidento rinkimų organizavimo </span>
ES pritaikė sankcijas penkiems asmenims dėl Rusijos prezidento rinkimų organizavimo / Shutterstock nuotr.

Penkiems asmenims, vyresniesiems Krymo rinkimų komisijos arba Sevastopolio rinkimų komisijos nariams, taikomas draudimas keliauti ir įšaldomas jų turtas. Jie prisijungė prie 150 kitų į ES juodąjį sąrašą įtrauktų asmenų.

Sankcijos jiems skiriamos už jų „dalyvavimą organizuojant neteisėtai aneksuotame Krymo pusiasalyje ir Sevastopolyje balsavimą šių metų kovo 18-ąją vykusiuose Rusijos prezidento rinkimuose, tuo pačiu aktyviai remiant ir įgyvendinant politiką, kuri kenkia teritoriniam vientisumui, suverenumui ir Ukrainos nepriklausomybei“, - skelbiama Europos Vadovų Tarybos (EVT) pranešime.

2014 metais Rusija aneksavo Ukrainos Krymo pusiasalį.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų