Per Izraelio karinę operaciją Vakarų Krante žuvo palestinietis Pereiti į pagrindinį turinį

Per Izraelio karinę operaciją Vakarų Krante žuvo palestinietis

2014-12-16 12:20
AFP-BNS inf.
Per Izraelio karinę operaciją Vakarų Krante žuvo palestinietis
Per Izraelio karinę operaciją Vakarų Krante žuvo palestinietis / Reuters nuotr.

Per Izraelio karinę operaciją Kalandijos pabėgėlių stovykloje netoli Ramalos Vakarų Krante praėjusią naktį žuvo palestinietis, antradienį pranešė medikai ir saugumo šaltiniai.

22 metų vyras žuvo kariams įžengus į stovyklą areštuoti vieno asmens ir kilus susirėmimams su gyventojais, sakė šaltiniai.

Izraelio armija patvirtino, kad jo specialiosios pajėgos surengė reidą toje stovykloje, ir sakė, kad kariai reagavo, kai buvo apšaudyti.

Armijos pareiškime priduriama, kad į vieną „teroristų“ buvo pataikyta, o atstovė sakė nežinanti, ar jis žuvo.

Incidentas įvyko okupuotose teritorijose tvyrant didelei įtampai po mėnesius trukusių neramumų ir po to, kai praėjusią savaitę per konfrontaciją su Izraelio kariais žuvo palestiniečių aukšto rango pareigūnas.

Kaip rodo AFP kaupiami duomenys, nuo birželio per Izraelio armijos operacijas Vakarų Krante žuvo maždaug 20 palestiniečių.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra