Nepale sudužus laidotuvių dalyvių sunkvežimiui žuvo 20 žmonių Pereiti į pagrindinį turinį

Nepale sudužus laidotuvių dalyvių sunkvežimiui žuvo 20 žmonių

2018-12-15 07:13
BNS inf.

Vidurio Nepale mažiausiai 20 žmonių žuvo sunkvežimiui, vežusiam iš laidotuvių ceremonijos grįžtančius gedėtojus, nulėkus nuo skardžio, šeštadienį pranešė policija.

Nepale sudužus laidotuvių dalyvių sunkvežimiui žuvo 20 žmonių
Nepale sudužus laidotuvių dalyvių sunkvežimiui žuvo 20 žmonių / Scanpix nuotr.

Dar 14 žmonių buvo sužeisti, penktadienį įvykus avarijai siaurame neasfaltuotame kelyje kalvotoje vietovėje maždaug už 70 km į šiaurę nuo sostinės Katmandu.

Policija įvykio vietoje rado 18 lavonų. Dar vienas žmogus mirė vežamas į ligoninę, o kitas – pradėjus gydymą, sakė policijos pareigūnas Bhimlalas Bhattarai (Bhimlalas Bhatarajus).

„Kūnai buvo rasti išsibarstę ant upės kranto ir šlaito. Įvykio vietoje tebeieškome, nes nežinome, kiek iš viso žmonių važiavo“, – pridūrė Bh. Bhattarai.

Pareigūnai dar nenustatė avarijos priežasties, bet policija sakė, kad vienas ir veiksnių galėjo būti per didelis sunkvežimio greitis siaurame kelyje.

Šioje neturtingoje Himalajų valstybėje mirtini eismo įvykiai gana dažni, nes daugelio šalies kelių ir transporto priemonių būklė prasta ir yra įprasta nepaisyti saugaus eismo taisyklių.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra