Pusė milijono namų ūkių Odesoje liko be elektros Pereiti į pagrindinį turinį

Pusė milijono namų ūkių Odesoje liko be elektros

2023-02-04 17:07

Dėl avarijos elektros pastotėje, kuri jau buvo pažeista Rusijos smūgių, pusė milijono namų ūkių pietiniame Ukrainos Odesos mieste liko be elektros, šeštadienį pranešė valdžios institucijos.


<span>Pusė milijono namų ūkių Odesoje liko be elektros</span>
Pusė milijono namų ūkių Odesoje liko be elektros / Scanpix nuotr.

„Situacija sudėtinga, avarijos mastas didelis“, – platformoje „Telegram“ sakė ministras pirmininkas Denysas Šmyhalis.

Jis pridūrė, kad pastotė buvo keliskart pažeista Rusijos smūgių.

Odesos srities gubernatorius Maksymas Marčenka avariją pavadino rimta ir pridūrė, kad į miestą buvo išsiųstas energetikos ministras ir valstybinės elektros tinklų operatorės „Ukrenerho“ vadovas.

„Per artimiausias 24 valandas į Odesos regioną bus pristatyta keletas generatorių, – sakė jis. – Tikimės, kad pirmieji generatoriai atvyks šį vakarą.“

Jau kelis mėnesius Maskva sistemingai kėsinasi į Ukrainos energetikos tinklus, todėl milijonai žmonių vidury žiemos lieka tamsoje ir šaltyje.

Daugiau naujienų