Opozicijos lyderio postą iš „darbiečių“ perims „tvarkiečiai“ Pereiti į pagrindinį turinį

Opozicijos lyderio postą iš „darbiečių“ perims „tvarkiečiai“

2011-09-09 20:40
Opozicijos lyderio postą iš „darbiečių“ perims „tvarkiečiai“
Opozicijos lyderio postą iš „darbiečių“ perims „tvarkiečiai“ / Šarūno Mažeikos (BFL) nuotr.

Opozicijos lyderio postą iš „darbiečio“ Vytauto Gapšio šią rudens sesiją perims „tvarkietis“ Valentinas Mazuronis.

Opozicinių Socialdemokratų, Darbo ir „Tvarkos ir teisingumo“ partijų frakcijos ketvirtadienį sutarė, kad „tvarkiečių“ seniūnas Valentinas Mazuronis opozicijos lyderiu taps nuo rugsėjo 20 dienos.

Kaip BNS sakė dabartinis opozicijos lyderis V.Gapšys, prie šio susitarimo kviečiamos jungtis ir kitos parlamento opozicinės politinės jėgos.

„Kviečiami ir kiti, ir mišri grupė, ir Krikščionių frakcija, jų seniūnas tiesiog negalėjo dalyvauti mūsų susitikime“, - sakė „darbiečių“ seniūnas.

Pradedant rudens sesiją opozicinių frakcijų blokas plečiasi - anksčiau opozicijos lyderio postą rotacijos tvarka dalinosi socialdemokratai su „darbiečiais“.

Seimo statutas numato, kad jeigu opozicinė frakcija arba jų koalicija turi daugiau kaip pusę Seimo mažumai priklausančių parlamentarų, tokios frakcijos seniūnas arba koalicijos vadovas yra vadinamas Seimo opozicijos lyderiu.

Opozicijos lyderis tampa Seimo valdybos nariu ir įgyja kitų teisių, kaip ir Seimo vicepirmininkai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra