"AC Milan" tapo Italijos Super taurės čempionais

2011-08-07 13:25
"AC Milan" tapo Italijos Super taurės čempionais / Scanpix.ee nuotr.

Po septynerių metų pertraukos Italijos Super taurės savininke vėl tapo „Milan“ komanda. Ji po permainingos kovos rezultatu 2-1 palaužė Milano „Inter“ vienuolikę.

Šiame mače pirmieji į priekį galėjo išsiveržti Italijos čempionai, tačiau netikslus Robinho smūgis praskriejo šiek tiek aukščiau vartų. 22-ą minutę nepriekaištingą baudos smūgį atliko „Inter“ komandos saugas Wesley Sneijderis. Kamuolys lietęs virpstą atsidūrė vartų tinkle, 0-1.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savas rankas perėmė „Milan“ ekipa, kuri 60-ą minutę rezultatą sugebėjo išlyginti. Šio įvarčio autoriumi tapo Zlatanas Ibrahimovičius.

Tuo tarpu maždaug po dešimties minučių į „Inter“ komandos vartus krito dar vienas įvartis ir ekipos apsikeitė atsiliekančiųjų rolėmis. Rungtynių pabaigoje „Inter“ siekė rezultatą išlyginti, tačiau to padaryti nepavyko, todėl Italijos Super taurė atiteko „Milan“ komandai.