Argentinos rinktinė tapo septintąja pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio dalyve

2014-07-01 18:58
BNS inf.

Septintąją pasaulio futbolo čempionato Brazilijoje ketvirtfinalio dalyve tapo Argentinos rinktinė, antradienį tik po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0) palaužusi Šveicarijos vienuolikės pasipriešinimą.

Pergalingą įvartį pratęsimo antrojo kėlinuko pabaigoje įmušė Angelis Di Maria (118 min.).

Trečią kartą iš eilės į planetos pirmenybių ketvirtfinalį patekusi Argentinos komanda savo varžovą sužinos po paskutinio aštuntfinalio susitikimo, kuriame žaidžia Belgijos ir JAV rinktinės.

Būsimajai Lietuvos komandos varžovei 2016 metų Europos čempionato atrankos varžybose Šveicarijos vienuolikei nepavyko pakartoti 60-ties metų senumo pasiekimo, kai ji paskutinį kartą žaidė pasaulio čempionato ketvirtfinalyje.