Atsinaujino Klaipėdos regiono futbolo pirmenybės

2015-08-20 12:54
Giedriaus Budgino nuotr.

Lietuvos 3-iosios lygos Klaipėdos regiono futbolo čempionato antroji pusė prasidėjo be lygiųjų – visose ketveriose rungtynėse buvo laimėtojai.

Lengviausią pergalę šventė per pertrauką sustiprėjusi Klaipėdos „Saremos“ vienuolikė, net 6:1 sutriuškinusi aukščiau buvusius uostamiesčio „Baltų“ futbolininkus. Susitikimo pradžia nežadėjo tokio didelio pralaimėjimo. Po Manto Kirilos įvarčio 6-ąją min., „Baltai“ pirmavo 1:0. Tačiau iki pertraukos „Sarema“ įmušė tris įvarčius. Visus juos pasiekė Ernestas Alekna (19, 25 ir 27 min.). Šis saugas siautė ir antrajame kėlinyje, 53-iąją min. padidinęs skirtumą iki 4:1. Triuškinti „Baltus“ baigė Justas Jančauskas (56 min.) ir Ramūnas Narvilas (88 min.).

Neturėjo vargo ir Plungės „Babrungas“, Klaipėdoje 4:0 įveikęs „Rosą“. Į autsaiderių vartus žemaičiai įvarčius padalijo po lygiai – po du kiekvieną kėlinį.

8-ąją min. pasižymėjo Edvinas Mickevičius, 31-ąją ir 62-ąją min. – Martynas Turskis, 83-iąją – Aurimas Stupelis (iš 11 m).

Nuožmiausia kova vyko Kretingoje, kur „KKT“ susirėmė su Plikių „Klarksonu-Sakuona“. Po to, kai Dovidas Paliulis (14-ąją min.) ir Marius Valskis (53-iąją min. iš 11 m) įmušė į šeimininkų stačiakampį du įvarčius, atrodė, kad dramos nebus. Įvykiai aikštėje užvirė po „KKT“ žaidėjo Juozo Serapino taiklaus smūgio 81-ąją min. Netrukus Mindaugas Žemaitaitis (82-ąją min.) atstatė dviejų įvarčių skirtumą. Emocijos vėl suliepsnojo po Dovydo Nossano rezultatyvios atakos. Per likusias ir pridėtas minutes aikštėje vyko vyriška, nuožmi kova, tačiau daugiau įvarčių nesulaukta.

Daug prakaito išliejo, kol 2:1 palaužė Klaipėdos „AGRpako-Sendvario“ ekipą ir į pirmąją vietą grįžęs uostamiesčio „Koralas“.

Vos 4 taškus turintis „AGRpakas-Sendvaris“ laimėjo pirmąjį kėlinį. 40-ąją min. savo ekipą į priekį išvedė Tadas Jurkus. Tačiau po pertraukos „Koralo“ futbolininkams pavyko atsitiesti. 54-ąją min. Ričardas Kaminskas išlygino skirtumą, o 77-ąją min. Dalius Barakauskis persvėrė rezultatą.

Visoms ekipoms sužaidus po 12 rungtynių, „Koralas“ turi 26 taškus, „Sarema“ – 24, „Baltai“ ir „Babrungas“ po 23, „Klarksonas-Sakuona“ – 17, „KKT“ – 15, „AGRpakas-Sendvaris“ – 4, „Rosa“ – 1.

Rezultatyviausiųjų žaidėjų lenktynėse pirmauja M.Valskis iš „Klarksono-Sakuonos“ vienuolikės. Jo sąskaitoje 12 įvarčių. Po 8 kartus taikliai spyrė Karolis Tendys („AGRpakas-Sendvaris“) ir Jonas Sakuotis („Babrungas“) ir Dovidas Paliulis („Klarksonas-Sakuona“).