"Barcelona" 5:0 nugalėjo "Napoli" futbolininnkus

2011-08-23 14:24
"Barcelona" 5:0 nugalėjo "Napoli" futbolininnkus / Scanpix.ee nuotr.

Pirmadienio vakarą Barselonos miesto „Camp Nou“ stadione įvyko draugiškos rungtynės Joano Gamperio trofėjui laimėti. Jose vietos „Barcelona“ triuškinančiu rezultatu 5-0 nepagailėjo „Napoli“ ekipos.

Pirmąjį savo įvartį katalonų komandos gretose pelnė saugas Cescas Fabregasas, kuris ne per seniausiai persikėlė iš Londono „Arsenal“ klubo. Tai buvo pirmosios rungtynės, kuomet ispanas žaidė visą mačą.

Praėjus penkioms minutėms po pirmojo įvarčio, 31 minutę, rezultatą padvigubino tikslus katalonų komandos saugo Seydou Keita smūgio. Futbolininkas, po Andreso Iniestos perdavimo, vartininką nuginklavo smūgiu galva.

„Barcelona“ futbolininkų dominavimas tęsėsi ir antrajame kėlinyje. 62 minutę puolėjas Pedro Rodriguezas dar labiau padidino savo komandos turimą pranašumą, kai nuginklavo vartų sargą, gavęs kamuolį baudos aikštelėje.

Po keturių minučių „įvarčių lietų“ tęsė geriausias pasaulio futbolininkas Lionelis Messi. Argentinos nacionalinės rinktinės narys sėkmingai „uždarė“ komandos draugo perdavimą pažeme, būdamas vos už poros metrų nuo vartų.

77 minutę tas pats Messi pelnė ir dar vieną įvartį. Jis įsiveržė į priešininkų baudos aikštelę ir iš pakankamai nepatogaus kampo kairiakojui futbolininkui tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Rungtynės Joano Gamperio trofėjui laimėti yra nuo 1966-ųjų metų „Barcelona“ klubo organizuojamas vienerių draugiškų rungtynių tipo turnyras, skirtas pagerbti Joanui Gamperiui – katalonų ekipos žaidėjui, prezidentui ir įkūrėjui