D.Miceikos įvartis Rusijos pirmajame futbolo divizione

2011-04-16 16:09
D.Miceikos įvartis Rusijos pirmajame futbolo divizione / Redakcijos archyvo nuotr.

Antrą pergalę Rusijos pirmojo futbolo diviziono trečiojo turo mače iškovojo bei į penktąją vietą dvidešimties komandų turnyre pakilo Dariaus Miceikos Chimkų "Chimki" (6 tšk.) klubas, namuose 3:1 (1:0) įveikęs trečiojoje pozicijoje esančius Novosibirsko "Sibir" (6 tšk.) futbolininkus.

Lietuvis tapo vieno (62 min.) įvarčio į svečių vartus autoriumi, o 87-ą minutę jį aikštėje pakeitė Igoris Šestakovas.

Į šeštąją poziciją pakilo Žemutinio Naugardo "Nižnij Novgorod" (6 tšk.) vienuolikė su Tomu Mikuckiu, tačiau be Karolio Jasaičio ir Mariaus Kižio. "Nižnij Novgorod" futbolininkai penktadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo Nabrežnyje Čelnų KAMAZ ekipą.

Devintąją vietą užima be Edgaro Jankausko žaidžiantis Voronežo "Fakel" (4 tšk.) klubas, mačą savo aikštėje su Manto Savėno Orenburgo "Gazovik" (11 vieta - 4 tšk.) komanda baigęs lygiosiomis 1:1 (0:1). Iki 65-os minutės rungtyniavusį M. Savėną aikštėje pakeitė Michailas Kanajevas.

Pirmą pergalę čempionate iškovojo bei į tryliktąją poziciją pakilo vartininko Sauliaus Klevinsko Maskvos "Torpedo" (4 tšk.) klubas, namuose 1:0 (0:0) privertęs pasiduoti Briansko "Dinamo" futbolininkus. Lietuvis nugalėtojų vartus gynė visą mačą.

Devynioliktąją vietą užimanti ir Vido Alunderio rungtyniavusi Kaliningrado "Baltika" (1 tšk.) penktadienį namuose 0:1 (0:1) nusileido Jaroslavlio "Šinnik" klubui.

Čempionate pirmauja pergalingai rungtyniaujanti bei 9 taškus turinti Vladikaukazo "Alanija" ekipa.