"Fiorentina" tapo vienvalde Italijos čempionato lydere

2015-10-05 07:44
Scanpix nuotr.

Šeštą pergalę Italijos aukščiausiosios futbolo lygos (Serie A) septintojo turo rungtynėse iškovojo ir vienvalde dvidešimties komandų turnyro lydere tapo "Fiorentina" (18 tšk.) vienuolikė, namuose 3:0 (2:0) sutriuškinusi dešimtojoje pozicijoje likusią Bergamo "Atalanta" (11 tšk.) ekipą, kuri susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Gabrielio Palettos (5 min.).

Po įvartį į svečių vartus įmušė Josipas Iličičius (6 min. iš 11 m baudinio), Borja Valero (34 min.) ir Joanas Verdu (90 min.).

Antrą vietą užima du taškus praradęs Milano "Inter" (16 tšk.) klubas, svečiuose mačą su devintojoje pozicijoje esančią Genujos "Sampdoria" (11 tšk.) baigęs lygiosiomis 1:1 (0:0).

Šeimininkai pirmavo po tikslaus Luiso Murielio (51 min.) smūgio, o rezultatą išlygino Ivanas Perisičius (76 min.).

Į trečią vietą pakilo Romos "Lazio" (15 tšk.) futbolininkai, namuose 2:0 (0:0) nugalėję devynioliktojoje pozicijoje esančią "Frosinone" (4 tšk.) ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Balde Diao Keita (80 min.) ir Filipas Djordjevičius (90+4 min.).

Antrą pergalę sezone iškovojo ir su 8 taškais į dvyliktą vietą pakilo čempionės titulą ginanti Turino "Juventus" komanda, savo aikštėje 3:1 (1:1) įveikusi autsaiderę "Bologna" (3 taškai) vienuolikę.

Jau susitikimo pradžioje svečius į priekį išvedė Anthony Mounieras (5 min.), tačiau dar iki pertraukos Alvaro Morata (33 min.) išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje pergalę šeimininkams atnešė Paulo Dybalos (52 min. iš 11 m baudinio) ir Sami Khediros (63 min.) įvarčiai.

Kitų sekmadienį vykusių rungtynių rezultatai:

"AC Milan" - "Napoli"               0:4 (0:1)

Įvarčiai - Allan (13 min.), Lorenzo Insigne (48 ir 68 min.), Rodrigo Ely (77 min. į savo vartus)

"Udinese" - "Genoa"                 1:1 (0:0)

"Udinese" - Antonio Di Natale (47 min.);

"Genoa" - Diego Perotti (76 min. iš 11 m baudinio)

"Palermo" - "AS Roma"               2:4 (0:3)

"Palermo" - Alberto Gilardino (58 min.), Giancarlo Gonzalez (90+1 min.);

"AS Roma" - Miralem Pjanic (2 min.), Alessandro Florenzi (13 min.), Gervinho (27 ir 90+2 min.)

"Empoli" - "Sassuolo"               1:0 (0:0)

Įvartis - Massimo Maccarone (88 min.).

Raudona kortelė: Piotr Zielinski (90 min. - "Empoli")

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. "Fiorentina"        7 6 0 1  14:4   18

2. Milano "Inter"      7 5 1 1   8:6   16

3. "Lazio"             7 5 0 2  10:11  15

4. "AS Roma"           7 4 2 1  17:9   14

5. "Torino"            7 4 1 2  12:8   13

6. "Napoli"            7 3 3 1  16:7   12

7. Veronos "Chievo"    7 3 3 1  11:5   12

8. "Sassuolo"          7 3 3 1   9:7   12