"Hegelmann" futbolininkai 13-ojo turo mače 4:2 svečiuose 4:2 nugalėjo ne pačius lengviausius laikus išgyvenančius Vilniaus „Riterius“.
Pirmasis kėlinys prasidėjo vilniečių rezultatyviomis atakomis – 3-iąją minutę po Benjamino Mulahalilovičiaus pakelto kampinio pasižymėjo Meinardas Mikulėnas, o jau 11-ąją minutę be priežiūros paliktas Lazaras Sajčičius kamuolį iš už baudos aikštelės pasiuntė į viršutinį vartų kampą.
Savo šturmą 18-ąją minutę pradėjo mėlynai balti. Domanto Antanavičiaus tolimą smūgį atrėmė Artiomas Šankinas, tačiau jau 26-ąją minutę į „Riterių“ vartus buvo paskirtas baudinys, kurį realizavo Lazaras Kojičius. Vos po poros minučių rezultatas tapo lygus – po pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Njoya Abdelas Kaderas.
43-iąją minutę B. Mulahalilovičius smūgiavo galva, tačiau šį kartą pramušti Vincento Šarkausko nepavyko. 68-ąją minutę „Hegelmann“ pavojingai atakavo, o po gero perdavimo Patrickui Popescu kamuolį į savus vartus pasiuntė Niclas Hakanssonas. Persvara galėjo dar labiau padidėti, tačiau Klaudijaus Upsto spirtas kamuolys skriejo į vartų konstrukciją.
Įvarčių lietus tęsėsi ir toliau – po puikios atakos, kurios metu buvo supjaustyta visa vilniečių gynyba, po Leo Ribeiro perdavimo dublį pelnė N. Abdelas Kaderas.
„Hegelmann“ su 27 taškais sąskaitoje ir toliau išlieka tarp lyderių, savo ruožtu, „Riteriai“ su 10 taškų rikiuojasi 9-oje turnyro lentelės pozicijoje.
"Rungtynių eigoje buvo visokių minčių, bet komanda parodė charakterį, susikūrė momentų prie varžovų vartų. Tai mane tenkina. Vilniaus komanda visada žaidžia agresyviai atakuodama, todėl lengva nebuvo. Po pertraukos daug rizikavome, atakavome didelėmis pajėgomis ir tie taktiniai pakeitimai pasiteisino", - dėstė "Hegelmann" treneris Andrius Skerla.
Naujausi komentarai